Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym w mojej #licbaza moja klasa poszła na takie międzyszkolne dni sztuk teatralnych. Oglądałem 3 sztuki, wszystkie wystawiane przez różowe. Wszystkie skłaniały się do wątku tragedii miłosnej, więc temat codzienny i nic pomysłowego. Ale zwróciłem uwagę na wykonania, które były już dość oryginalne. Jednak jedno przedstawienie to był typowy żałosny pokaz #logikarozowychpaskow . Różowa przedstawiła historię przeżyć dziewczyny, która jest uwięziona w swoim ciele. Jest klasowym pośmiewiskiem, jest prześladowana przez osoby z klasy, a największą porażką są lekcje wf-u. No i też #!$%@? się w chłopaku (z emocji jakie przedstawiała wynikało, że gigachad). A co z nią było nie tak? Miała dużą objętość (najprościej mówiąc - gruba). NO NIE, NIENAWIDZĘ SIEBIE BO JESTEM GRUBA I NIE MOGĘ MIEĆ GIGACHADA!!! MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU BO NIE PRZYTULI MNIE GIGACHAD Z KLASY BO JESTEM GRUBA. Jeszcze tylko brakowało do tego wszystkiego tylko tego, żeby powiedziała o sobie, że jest przegrywką? Ten wyraz nie występuje w rodzaju żeńskim nawet. A WSZYSTKO DLATEGO ŻE JEST GRUBA!!! Ostatecznie kończy to się tym że bierze serie leków odchudzających, po pierwszej zauważyła pozytywne zmiany w swojej sylwetce, po drugiej dostała objawów zdrowotnych, ze sceny wynikało że umarła, no ale trudno to przedstawić w prosty sposób. No i tutaj witamy w domu. JESTEM GRUBA MOJE ŻYCIE NIE MA SENSU. Nierozwiązywalny problem, jakby nic nie można było z tym zrobić... w przeciwieństwie do karłowatości 168,5cm, polackiego ryja 1/10 i zakoli. Już nawet nie wspomnę, że najniższą linią oporu, tabsami na odchudzanie, byleby sama nic nie musiała robić. JAK CHCĘ TO MI DAJCIE, PRZECIEŻ MAM CIPĘ. Oczywiście dalej analizując to przedstawienie zauważam kolejne cechy #logikarozowychpaskow - gruba dziewczyna leci na gigachada. MAM CIPĘ TO MOGĘ WYMAGAĆ, A ODE MNIE NIE MOŻNA BO MAM CIPĘ! Krótko mówiąc ten występ był żałosnym pokazem żałosnej logiki.
#przegryw #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #takaprawda #tfwnogf #stulejacontent #p0lka
Pobierz k.....y - W dniu dzisiejszym w mojej #licbaza moja klasa poszła na takie międzyszkoln...
źródło: comment_lpD650KOxF1NikjqDeqsWGGWeEXgHmtg.jpg
  • 1