Wpis z mikrobloga

Odpalili sklepik i weszły mikrotransakcje. Resetowanie zadań za klamry i zysk złota obniżyli w nowej aktualizacji z 0.2 na 0.05 co w zasadzie mija się z opłacalnością grindu z tymi zadaniami. Teraz to się zrobi pay 2 win.
Jak dobrze, że udało mi się zdobyć złote sztabki za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednorazowa oferta specjalna Red Dead Online: 25 sztabek złota - 18,75 zł
Red Dead Online: 25 sztabek złota - 38 zł
Red Dead Online: 55 sztabek złota - 79 zł
Red Dead Online: 150 sztabek złota - 199 zł
Red Dead Online: 245 sztabek złota - 309 zł
Red Dead Online: 350 sztabek złota - 419 zł

#rdr2
  • 12
@langigd: aa okej xD a co do resetu to na rodzime serwisy i ich wpisy patrzę po wcześniejszym obczajeniu wpisów zagranicznych, chociaż tutaj wystarczy tylko rdr2 na reddit śledzić. Nie było oficjalnego komunikatu o tym, że będzie reset, to tylko domysły. Chociaż niektórzy twierdzą, że może taki być gdy gracze znajdą jakiś glicz, który totalnie rozwali balans rozgrywki. Moim zdaniem taki reset pogrzebałby ten tryb online. Sam poświęciłem dobre 60h na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sweet-Jesus: no właśnie, glitche i mnóstwo bugów, dzisiaj to nazwałbym to walką z bugami a nie grą, dużo osób mogło zdobyć korzyść pieniężna w grze poprzez bugi, do tego ekonomia.. jest to beta więc pewnie ceny i inne bajery ulegną zmianie, jak na moje to pospieszyli się z tą mikropłatnością

Poza tym nie spieszyłem się do gry online bo słyszałem o tym resecie xD
@langigd: Bugi, glitche, wywalanie z serwera, ekonomia gry leży i kwiczy, pełno griefterów, rdr2 online w pigułce. Ja tam wolałem pocisnąć teraz i zdobyć 50lvl bo w sumie zależy mi tylko na platynie niż na spędzaniu w online dziesiątek godzin. Gdybym teraz dopiero zaczął to luźno 100h grania aby dobić do 50 lvl, jak nie więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)