Wpis z mikrobloga

Hej hots dzięki za ostatnie 3 lata (choć pierwsze kroki miałem już w alphie). Właściwie to dalsza gra nie jest w tym momencie już tylko kwestią lojalności, bo jeśli streamerzy nie będą działać, wszystkie hots wtf moments będą się przebranżawiały, to samemu nie będę już czerpał raczej takiej przyjemności z gry. Jednak to wszystko wokół hots dodawało smaczku. Oglądało się nawet zawody raz na jakiś czas. Taka akcja będzie owocowała w dużym spadku graczy, którzy trochę tak jak ja po prostu się wkurzyli, a co się z tym wiąże - przez nowe zmiany w systemie dobierania drużyny, będziemy mieli oczekiwania około 5 do 7 minut. To zdecydowanie za dużo. Obstawiam, że to będzie pierwsze co zmienią z nowym patchem. Tak czy siak, taki krok Blizzarda to albo wielki cios dla moba w ogóle (hots jest jedną z najprostszych gier tego typu/ gier o najmniejszym progu wejścia; przynajmniej z tych co się liczą) albo zrobi monopol na leagueoflegends . Sorry dota2 ;) Właściwie chyba z ciekawości wytestuję league, moi znajomi kiedyś w to grali, a planuję przeprowadzić się niebawem do miejsca, gdzie ta gra jest o wiele bardziej popularna jak hots.

To może jakieś rady dla początkującego gracza? Oczywiście zobaczę kilka filmików przed uruchomieniem ;)

#hots #blizzard #leagueoflegends #dota2
  • 17
@ArthasMenethil: No szkoda, fajnie jest grać arthasem albo deckardem cainem. Plus zadania na mapie są ciekawe i nowe postacie, choć muszą być balansowane jeszcze 3 miesiące po wprowadzeniu, dają sporo radości. Już jakiś czas temu doszedłem do stanu w którym totalnie ogarniałem wszystkie postacie i w team fightach wiedziałem co gdzie i jak powinno być. Żeby wejść do lola będę musiał zaczynać od zera, to jest przerażające. Znając siebie pewnie spróbuję
@dryleq: Przycisk mute to zbawienie, pamiętam jak w hotsie dodali () no zobaczy się jak to będzie z tym lolem, mój kuzyn gra i to nawet całkiem całkiem (streamer). Może ogarnę grę żeby sobie z nim czasem pograć.