Wpis z mikrobloga

@7160 @Anon361 tylko póki co to jedyny kwik i zesranie się to macie wy XD
Przecież nikt wam nie broni żyć dłużej ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przestańcie żreć parówki i chlać to może wasze organizmy wytrzymają dłużej. Zamiast płakać przed komputerem to może jakiś sport?
Z reszta jaka dyskryminacja skoro większość blackpillowcow nie skończyło jeszcze osiemnastego roku życia a ci ci skończyli to neetuja na garnuszku mamy
@7160: zaraz się jakiś lewactwo, nie mylic z ludzmi o normalnych lewicowych poglądach, zesra, że to jest narzekanie, i że trzeba walczyć o swoje, a nie rozumieją, że rozmawianie o tym i tworzenie takich infografik to jest walka o równość. Jak mam nazwać takich zjebów nie mam pojęcia, zwlasza, że sam mam lewicowe poglądy i przez prawakow i pewnie przez centrum też bym został nazwany lewakiem a jak słyszę bzdury typu,
@7160: Jest gorzej niż na obrazku, kobiety są głównymi beneficjentami 14 emerytury (13 tez ale w mniejszym stopniu) dodatkowe 10 k przewagi na mężczyznami, a nawet więcej bo mężczyźni przez to, ze MUSZĄ dłużej pracować rzadziej się kwalifikują pod 14. Ponadto jak życie pokazuje to mimo, że maja wyższe emerytury to i tak w dużej części są przejmowane przez wdowy. Nie wiem jak mężczyzna w każdym wieku może wspierać PiS (władze