Wpis z mikrobloga

@TurtleHerd: a wyjaśnisz mi co znaczy to słowo arisa? Wpisałam w google i widzę zdjęcia kobiet. Mam 16 lat nie 50.

@wygryw_here: nie słuchaj co pisze TurtleHerd, to frustrat i hejter wykopowy. To właśnie TurtleHerd to osoba stara z penisem.
  • Odpowiedz
cambria widać to na twoich zdjęciach, że skończyły się z 2 lata temu


@Maddy96: z kogo ty próbujesz zrobić idiote? xD

Hipokryci, wszędzie hipokryci... ¯_(ツ)_/¯


drugi twój wysryw, zabolało jak cię #!$%@? z tego discorda? xD
  • Odpowiedz
TurtleHerd: idź się na prawdę leczyć na nogi. Z jakiego discorda? 2 zdjęcia dostałam mailem, na których wyglądasz jak przebrany chłopak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A odpowiedzi, jak nie było, tak nie ma.
  • Odpowiedz
Kto tu kłamie? Piszę co dostałam. Ze wskazaniem kont, w tym wykopu. Hipokryzja kolejny raz. Nie jestem tą piosenkarką. Mam na imię Magda i nie potrzebuję udawać kobiety bo nią będę za 2 lata. Formalnie jeszcze jestem nastolatką.

A to, że interesują mnie transi to już inna bajka. Mam zamiar w przyszłości iść na psychiatrię. Stąd zaglądam między innymi na transblogasek, ale jak widzę te wysrywy to mam wątpliwość czy szkolić się
  • Odpowiedz
Ja na obrazkach widzę ładną piosenkarkę, chyba mówisz o sobie. To, że ma krótkie włosy nie czyni z niej hona. Czy każdy trans jest taki porąbany, że nie wiadomo o czym i o kim pisze?
  • Odpowiedz
@TurtleHerd: niby dlaczego? Na tym świecie jeszcze istnieją wychowani ludzie choć dziś mam ochotę po tej pale z majmy rozp**lić wszystko.
Jeszcze teraz przed feriami ()
  • Odpowiedz