Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Związanie się z matką z dzieckiem to ma być niby #przegryw? Ja właśnie tak zrobiłem i wiecie co? Jest zayebiście.

Gość niestety pożegnał się z życiem w wypadku drogowym, ona została z dwójką - potem zjawiłem się ja. Nieco przegrany, ale nie zupełny piwniczak, ona raczej ze strefy premium, solidne 8/10. Generalnie ona jest mega szczęśliwa, dzieciaki mają ojca a ja mam rodzinę, której sam z siebie nigdy bym zapewne nie założył. Wiecie, dziewczyny mają oczekiwania a dla takiej matki to wystarczy w sumie nawet to, że jesteś i postąpisz jak ojciec kiedy trzeba. Ominłęy mnie te wszystkie cyrki ze ślubem, dzieciaki są na tyle duże, że nie trzeba im już wycierać dupy ale wciąż na tyle małe żeby cię bezwarunkowo polubić. Ona ma w zasadzie spłacone mieszkanie, bo gość był ogarnięty życiowo i jak urodziło się dziecko, to wykupił ubezpieczenie na życie, za które zostało spłacone w dużej części. Na dzieciaki jest renta z ZUSu do tego 500+ i ona pracuje na pół etatu, więc finansowo luz. Seksu mam aż dosyć. Wszystko nieformalne, więc jeżeli coś się spieprzy to mogę sobie normalnie odejśc, bez żadnej rozwodowej dramy. I to jest właśnie najlepsze w tej całej sytuacji - nikt nie wymaga ode mnie tak naprawdę niczego, a mam wszystko.

#stulejacontent #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 26
Jak u ciebie te planowane spotkania z paniami poznanymi na szybkich randkach ?


@AnonimoweMirkoWyznania: jedna powiedziała że się nie spotka bo ma skręconą nogę. No to w sumie ją olałem bo nie widzę tu żadnej nadziei na coś więcej, poza tym uważam że zupełnie do siebie nie pasujemy, może potrafię ją czasem rozśmieszyć ale to za mało.
Druga chciała się spotkać w weekend ale ja wyjechałem już z Krakowa więc odwołałem.
@Verdu: czy gdyby "baba z bękartem" zaproponowałaby Ci seks odmówiłbyś wyłącznie dlatego że jest "babą z bękartem" (załóżmy że nie ma innych przeciwwskazań do uprawiania z nią seksu)?
AgresywnyKondon: @aardwolf: Dzieki za odpowiedz. Bylem ciekawy. Tak ogolnie to chyba nawet warto chodzic na te szybkie randki, bo sa efekty. Na dobra sprawe gdybys teraz mieszkal w Krakowie na stale moglbys miec randki z dwoma ladnymi kobietami. Z Zamoscia do Lublina masz 90km to moze w tak dosc duzym miescie tez sa organizowane szybkie randki.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}