Wpis z mikrobloga

@przemek89x: Ja nie jestem ani katolikiem, ani konserwą, ani prawakiem. Dlaczego dodatkowo tytułujesz mnie mentalnym zacofańcem? To Ty powinieneś przemyśleć swoje zachowanie.
Ja moje usprawiedliwiam następująco: użytkownik @MrSknerus dostał rocznego bana, za rzecz, która jest absolutną bzdurą, bo posiadanie poglądów odmiennych od Twoich nie jest powodem do bana (przynajmniej wedle regulaminu). Przypadek, kiedy @Moderacja decyduje sobie jak chce o usuwaniu użytkowników jest oburzający.
Swoją drogą, którą wypowiedź użytkownika @Tommo22 zgłosiłeś?

Btw:
  • Odpowiedz
@wieslawski: popierasz szkalowanie ludzi bez jednoznacznych dowodów, a to w zupełności wystarcza by określić Cię zacofańcem i prawakiem bo taki ich obraz.
A żeby Cię juz całkowicie pogrążyć to powiem, że to prywatny portal i moderacja może sobie banowac kogo tam tylko chce. A jak się nie podoba to usuń konto a truj innym dupy i nie zaniżaj poziomu portalu swoimi żalami.
  • Odpowiedz
dostał rocznego bana, za rzecz, która jest absolutną bzdurą, bo posiadanie poglądów odmiennych od Twoich nie jest powodem do bana


@wieslawski: On dostał bana za złamanie prawa i postowanie zdjęć nieletnich bez ich zgody z jednoznaczną sugestią, że były ofiarami molestowania. To nie tylko jest wystarczający powód do bana ale też do wytoczenia procesu
  • Odpowiedz
@przemek89x: Popieram szkalowanie ludzi? Wspomniałem jedynie, że moim zdaniem to, co powiedziała sławetna już blondynka oraz to, co zobaczyłem na materiałach (video lub zdjęciach) zdecydowanie może być przyczynkiem do tego, aby sprawę zbadać. Nie wiem, jakie Twoim zdaniem materiały powinny się pojawić, żebyś miał inne zdanie, ale ja Twoje zdanie szanuję (w przeciwieństwie do Ciebie).
@restecp: Po pierwsze - osoby wrzucające fotę księdza na chrzcinach kolonijnych też coś takiego robią.
  • Odpowiedz
Po pierwsze - osoby wrzucające fotę księdza na chrzcinach kolonijnych też coś takiego robią. Dlaczego one bana nie dostają?


@wieslawski: Aaa bo inni to... Whataboutism jest zbędny, bo ja pisałem o słuszności bana dla MrSknerusa. Nie znam tamtej sprawy to się nie wypowiem, widocznie nie było powodów.

Po drugie - organy ścigania, wiele mediów i po prostu masa ludzi uważa, że coś w tym jednak jest.


Jakie organy ścigania przyznały, że
  • Odpowiedz
@restecp:

Jakie organy ścigania przyznały, że coś w tym jest?

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Euroweek-Szkola-Liderow.-Minister-Brudzinski-i-policja-zapowiadaja-sledztwo

Jakie media przyznały, że coś w tym jest

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/burza-wokol-warsztatow-euroweek-dyrektor-programu-mowi-o-nagonce/w3t3gb6
Jasne, że te prawicowe też. Ale to dla Ciebie od razu wyklucza możliwość spojrzenia na temat inaczej. Zrozum, że nie trzeba przekornie patrzeć na świat w opozycji do grupy ludzi o wielu odmiennych względem Twoich poglądach.

Twoim zdaniem fakt, policja, MSW i masa innych mediów i instytucji też powinna zacząć zwolnienia,
  • Odpowiedz