Wpis z mikrobloga

@Pooodi: czy ja wiem czy ośmieszający? Bardziej bezsensowna była propozycja pomniku Enterprise ze Start Treka bo to nie ma nic z Łodzią, albo jakby wygrało coś w stylu projektu Hawajska+. A pomnik jednorożca? Bardziej wyśmiewający przystanek Centrum jeśli już, ale stajnia jednorożców tak już się utarła w łódzkiej kulturze że pomnik tegoż tam nawet pasuje xD
  • Odpowiedz
@Pooodi: @sargento: @WhiteRaven12: Wiesz co robi ten jednorożec? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest jednorożec na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym jednorożcem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo
  • Odpowiedz
@czlapka: Bo takie było założenie twórców projektu. Miał wykpić projekty, które zalewają BO i najczęściej wygrywają. Pokazać, że budżet obywatelski to najczęściej bezsensowne marnotrawienie publicznych pieniędzy.

Nawet chyba to zapisali w zgłoszeniu. Dlatego też ludzie, którzy krytykują BO, w tym ja, oddawali na ten projekt głos. Bum - wygrał i trzeba zrealizować za niemałe pieniądze coś, co jest bezsensowne i zupełnie zbędne. Z tego co gdzieś mi się rzuciło w oczy
  • Odpowiedz
@Pooodi jakich znowu obiadów znowu xd Za to ja i sporo znajomych glosowalismy na ten projekt poważnie bo jest to jakieś urozmaicenie przestrzeni publicznej i wolę takie coś niż projekty szkolne których nie powinno jak dla mnie być w bo
  • Odpowiedz
@czlapka: no właśnie miało to na celu raczej kontre przeciwko takim bzdurnym projektom jak wyposażenie szkoły czy przychodni.

Ten budżet powinien wyłącznie dotyczyć przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
@Pooodi: I na jakiej niby zasadzie te "darmowe" (XD) obiady dla dzieci w szkołach by miałby być lepszym wydatkiem? Wydatki na ośrodki oświaty i tak mają największy udział w budżecie ze wszystkich wydatków. Są też inne sprawy i kulturalny rozwój jest jedną z nich. Uzasadniając coś równie bezsensownymi argumentami jak twoje można by w sumie każdą placówkę kulturalną, każdą złotówkę na pomnik itp zabrać, bo przecież głodne dzieci zawsze się znajdą.
  • Odpowiedz
@vind:

I na jakiej niby zasadzie te "darmowe" (XD) obiady dla dzieci w szkołach by miałby być lepszym wydatkiem?


Możliwe, że dzieci nie będą głodne chodziły, wiesz, 'pjerdolonego jednorożca' nie zjedzą.
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: Dzieci by nie chodziły głodne gdyby ludzie którzy nie są w stanie im zapewnić wyżywienia ich nie robili. 500+, jakieś wyprawki do szkoły, mieszkania socjalne i komunalne to mało? A odjebcie się od pieniędzy podatników chcąc je rozdawać innym, wystarczająco jest pomocy społecznej. Znajdź rzecz, której przeciętny człowiek pod wpływem emocji nie uzna za bardziej szczytny wydatek niż "ojojojojoj biedne, głodne dzieci", przecież tak kretyńskim argumentem można krytykować każdy jeden
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: Taka jesteś empatyczna to jako pierwsza oddaj co masz na chlip chlip biedne dzieci. To się nazywa granie na emocjach i ma niewiele wspólnego z empatią, ale należysz do osób, którymi łatwo w ten sposób manipulować więc faktycznie, eot.
  • Odpowiedz
@vind: nje znasz mnie, za to masz jęzor, który wywala ci hejt i nienawiść do ludzi, ktorzy nie zgadzają sie z twoimi urojeniami. Jakie granie na emocjach, jakie manipulacje? Jak narazie tylko ty sie plujesz o te biedne dzieci. Wez psychotropy na sen i splywaj kajakiem na dno.
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: No #!$%@? szczyt, teraz to 'nie znasz nie oceniaj' ale chwilę wcześniej sama zaczęłaś mi ubliżać XD

to sie nazywa empatia, i takie świry jak ty tego nie odczuwają. Eot ;-*


Jak ci ktoś nazywany tu dzień w dzień lewakiem i socjalistą mówi, że to gra na emocjach żeby wymusić kolejny rodzaj pomocy społecznej to chyba już jednak z tobą jest coś nie tak.
Wymyśliłaś sobie jakiś argument w stylu
  • Odpowiedz