Wpis z mikrobloga

no to teraz #!$%@? nie wytrzymałem... uważaj na zielonym bo mogę cię zabić... i to będzie twoja wina że cię zabiłem bo miałeś uważać.
powinni wprowadzić testy na logiczne myślenie przy prawku, bo to co się czyta w komentarzach to zaczynam się bać wychodzić z domu że tacy ludzie mają uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Kierowca potrącił dziaciaka na pasach a oni go bronią...
https://www.wykop.pl/link/4698307/potracenie-dziecka-na-przejsciu-cud-ze-nic-sie-nie-stalo/
##!$%@? #samochody #motoryzacja #polskiedrogi
źródło: comment_d37cEcAEzn1GxhcNtXHsW6J1rjvaibNj.jpg
  • 29
instynkt samozachowawczy

@Neoplan: Daruj sobie. To wymarła instytucja. Wszystko daje rząd, wszystko jest na wyciągnięcie ręki, wszystko jest w przepisach, po co sobie zaprzątać głowę jakimiś podstawowymi prawami wynikającymi z logiki czy fizyki? Kapitan Państwo mówi, że masz pierwszeństwo, to możesz wejść nawet pod ciężarówkę i oczekiwać, że stanie w miejscu.
@Crow7422: @wpiotr2221: @Pangia: @xetrov: i dla tego nigdy prawka nie uda mi się zdać, widzę rondo to sobie zwalniam kilkanaście metrów wcześniej wrzucam 3 i przejeżdżam, w ciasnych uliczkach praktycznie przed każdym przejściem zwalniałem, ograniczenie 50? jechałem do 40 co z tego że wszystkie elementy porobułem jak się za każdym razem #!$%@? do stylu jazdy.
i dla tego nigdy prawka nie uda mi się zdać, widzę rondo to sobie zwalniam kilkanaście metrów wcześniej wrzucam 3 i przejeżdżam, w ciasnych uliczkach praktycznie przed każdym przejściem zwalniałem, ograniczenie 50? jechałem do 40 co z tego że wszystkie elementy porobułem jak się za każdym razem #!$%@? do stylu jazdy.

@wykopekprzegrywek: Ja #!$%@?, nie wierzę. WORD jednak potrafi odsiać ludzi nienadających się do siadania za kółkiem. :D
@wykopekprzegrywek: Stary masz w 100% racje, ale co Ci z tej racji jak taki debil zrobi z Ciebie niepełnosprawnego do końca życia? Dostęp do prawa jazdy jest niestety tak powszechny, że dostają go takie parapety i teraz nawet na zielonym świetle musisz mieć oczy z tyłu głowy, bo może akurat jakiś jaśnie pan miał ochotę przejechać sobie na "późnym zielonym he he he".