Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #zima #diy
Zaoszczędzę wam jutro 15 minut z życia które możecie poświęcić na nic nierobienie. Wystarczy że w kuchni masz butelkę zwykłego Octu.

Rozrób ocet z wodą, 2 szklanki octu na jedną wody. Przelej to do jakiegoś spryskiwacza (np po płynie do mycia szyb). Spryskując swoje zamarznięte szyby w aucie taką miksturą, odmrozisz sobie szyby kosztem 70groszy za jeden spryskiwacz 400ml. I Zyskasz w #!$%@? wolnego czasu już po pierwszym użyciu to, więcej niż kierowca ciężarówki po tygodniu gdy wyprzedza wszystkie inne ciężarówki na trasie. xD
Pobierz d.....0 - #ciekawostki #zima #diy
Zaoszczędzę wam jutro 15 minut z życia które możec...
źródło: comment_Yv3JFsgBBPRb1nXUsCbnsp0hy2QhGAx3.jpg
  • 53
@cuphead: Rok temu też tak zrobiłem, ale w nocy tak wiało że mi tę folię przykleilo do szyby i musiałem użyć odmrazacza albo rwać.

Jedynie co mi przychodzi dobrego do głowy w tym stylu, to zakup większej powierzchniowo folii, jedną krawędź dać pod wycieraczki, boczne zatrzasnąć drzwiami, a górną przytwierdzić ceglami na dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@droid43210: I już #!$%@?łeś. Hamulce się smaruje, żeby nie piszczały.

@Analityk: Brednie. Szkło ma twardość w okolicach 500 HV, natomiast stal możesz #!$%@?ć nawet do 1k HV, nie mówiąc już o jakichś powłokach, albo o azotowaniu. Zresztą, po jaki #!$%@? się rozpisuję, wystarczy wsiąść do tramwaju - na każdej szybie masz jakieś tagi wydrapane kluczami XD