Wpis z mikrobloga

@Lord_Hunter: Ja ładuje co dwa dni.

@Mbw3: Znaczy tak. Ogólnie ekosystem Apple, to jak bardzo jest ten zegarek zintegrowany z telefonem. Wyświetlacz jest duży i naprawdę fajnej jakości. W połączeniu z airpodsamj praktycznie nie wyciągasz telefonu z torby na mieście. Fajny bajer to EKG ale z tego co wiem ta opcja jest tylko na zegarki wypuszczone w US. Blokada jest niestety hardwareowa i zmiana regionu nic nie da. Spoko,ze da
@Mbw3: byłem przed wyborem 3 i 4, padło na 3, a dlaczego? Czekałem na 4 z powodu EKG no i większego ekranu ale no niestety polscy dystrybutorzy ciągle mają braki w dostępie urządzeń a funkcja EKG została wykastrowana z europejskich modeli, tak samo esim w polsce jest ograniczone, niby ma być od Orange ale kto ich tam wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także sam wybrałem model trzeci,
@Mbw3: to gadżet. Ja kupuje w styczniu. Z kasa u mnie dobrze ale i tak mi szkoda xd czekam do bonusa. Dla mnie najlepsze opcje to. Muzyka do auta na bluetooth. Odbieranie gdy jedziesz autem albo grasz w coś i masz zajęte ręce. Ekg. Motywator. Pilot do różnych urządzeń. Smart alarm w pillow i miliony aplikacji które powstają codziennie. Walkie talkie. Wykupienie ubezpieczenia w PZU i po roku „kradzież” i od
@Mbw3: 100 zł xd już tak mój znajomy zrobił. Poszedł do parku we Wrocławiu. Mówił ze dresy go napadły. Policja spisała protokół, szukała dresów. On z tym poszedł do PZU i dostał nowy zegarek. Stary jest nienanierzalny i nikt go nie szuka.