Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Kupuję kamerkę samochodową jak najszybciej. Dziś koleś przede mną na parkingu w galerii nagle się zatrzymał i zaczął dość szybko cofać. Zanim do mnie dotarło, ze on nie zwalnia przed moja maską, już miałem bezwiednie wrzucony wsteczny i prawie na styk uciekłem przed jego tyłem. Nawet nie pamiętam, czy sam spojrzałem w lusterko wsteczne i przejechaliśmy tak z 3 metry, dopiero wtedy zatrąbiłem, a on po prostu odjechał.

#wypadek #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_HxfFs3VyrFjHCvr3tLc3xsuXk9R5LPZ8.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qontrol: Tak też w pierwszej chwili pomyślałem, ale na parkingach podziemnych jest duzo kamer, więc kiepskie miejsce na takie akcje, stawiam raczej na roztargnienie
@UnitrA: Co w przypadku gdy mówisz, że stałeś w miejscu? Kiedyś gadając z gościem z drogówki, mówił, że jak ogarnięty policjant to potrafi określić samemu kto w kogo #!$%@?ął, ale wiadomo jak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mieliśmy sytuacje, że babka jechała i przecięła swój pas i urwała nam lusterko, mimo to bagieta stwierdziła winę wspólną. Najlepszy był tępy mąż tej baby, który coś tam furczał, że
@UnitrA Wszystko do stwierdzenia po wysokościach uderzenia. Problem jest taki, że panom bagietmajstrom by mogło nie wyjść, musiałbyś iść do sądu, rzeczoznawcy, blokada auta na dłuższy czas pewnie i w ogóle...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszq: to trwa wieczność... latem miałem zarysowane auto na parkingu, mam świadka i nr rej., a do teraz sprawa nie jest zakończona i trace powoli nadzieję na odszkodowanie