Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@?ło???
Mam koleżankę, taka nie za mądra, ogólnie taka nie #!$%@? (lv 20). Mieszka ze swoim chłopakiem od dwóch lat w Warszawie.
I jest sobie jej tata, który nie wie o tym, że ona mieszka z chłopakiem. Ponadto on jej kategorycznie zabronił mieszkania z facetami.
Więc co wymyśliła moja mądra koleżanka? Powiedziała że mieszka ze mną. Tylko, że ja mieszkam z chłopakiem w 20m2. JEJ OJCIEC DZIS PRZYJEŻDŻA ZOBACZYC JAK MIESZKA. Podała mój adres, powiedziała, że to koło sklepu X. No i tata przyjeżdża. Zapytałam się jej, czemu nie powie mu prawdy? Ona się boi że ją stary taboretem #!$%@?. XD no ale ma chłopaka to przy chłopaku by jej #!$%@?ł? No i dzisiaj przychodzi, ma mi posprzątać mieszkanie, schować rzeczy chłopaka, a ja mam udawać, że to normalne, że dwie koleżanki śpią w jednym łóżku XD #heheszki #gownowpis ##!$%@? #pomocy #truestory #niewiemjaktootagowac

  • 238
@TriangulumAustrale: Heh to kiedyś znajoma miała tylko dla siebie pokój w akademiku bo jej współlokatorka opłacała miejsce tylko po to by utrzymać ściemę przed rodzicami, a tak naprawdę mieszkała z chłopakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inna ściemniała rodzicom, że co prawda mieszka z chłpakiem, ale śpia w oddzielnych pokojach ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
Wszystko wynikało z nadmiernego katolicyzmu rodziców

@Eugeniusz_Zua: nie ma czegoś takiego jak nadmierny katolicyzm.

Takie tempe dzidy jak chcą się prowadzić po swojemu, to niech odetną pempowinę, a nie drą kase z rodziców a żyją wg włanego widzimisie, gardząc wychowaniem rodziców.
@TriangulumAustrale: Pierwsze pytanie będzie o to, czy Twoja "koleżanka" nie lubi bardziej kobiet czy mężczyzn xD Jak Cie tak wykorzystała robiąc to na litość, to może warto zrobić bekę w stylu (gdy ojciec zapyta czemu śpicie razem), że "fajnie tak, cieplutko, możecie się do siebie przytulić, pogłaskać" itd. xD Koniec końców jak ojciec dowie się, że ona śpi z normalnym, hetero chłopakiem, to mu jeszcze ulży ( ͡° ͜ʖ