Wpis z mikrobloga

oddalem wczoraj #chromecast nie chcial mi prawidlowo dzialac z #listam3u
pojawialy sie jakies glicze w vlc (moze jest jakas na to metoda ale czytalem czyjas opinie ze #tvbox jest niewiele drozszy od tego. o dziwo pare kanalow dzialalo a na reszcie pasy na pol ekranu.). Zreszta na poczatku mi sie nawet podobalo ze chromcast dziala z popcorntime przez vlc ale komp i tak musi byc wlaczony - no to srednia w tym logika, moglbym podlaczyc to przez hdmi. a w #kodi funkcji chromecast nie znalazlem. #kodiwpigulce . nawet tak mysle nad #androidtv ale chyba latwiej drugiego peceta na eco mode (prawie takie same pieniadze jak za lepszego #tvbox a peceta z plyta 1150 juz mam i tyle tez kosztowal).

troche mnie korca te tanie tvboxy ale nie jestem przekonany, juz mialem tanie tablety i tam zawsze byl android #!$%@?, to musialo by byc cos z suportem od xda developers.

niby fajnie pilot te sprawy a potem brak adblocka, chromcast to chociaz ograniczal te reklamy do minimum.
  • 8
@ortsuL: daj spokoj nie ma czego zalowac. musze przyznac ze ta wersja 2.5 lepsza od 2.0 ale glupie to nadal strasznie. mieszane mam odczucia, niby kupilem na promocji za £20 i mialem sobie do projektora zostawic ale dobrej karty graficznej i jej filtrow nie zastapi. do ogladania ytba tylko no i moze do tych gownien z netflixa za ktore trzeba placic. do warezu mi sie prawie wogle nie przydalo. vlc dobrze
@ortsuL: nada ale wg mnie to jednak slabo skaluje rozdzielczosci. 1080p oczywiscie najlepiej ale cos ponizej to gorzej. jak masz normalna karte graficzna to byle co nawet i 640p wyglada dobrze na projektorze. wiem bo ogladam czasem to tvp abc po 10 i leca jakies gowna z prlu i przez kabel wyglada to normalnie na projektorze 1080p. puszczalem takie slabe rozdzielczosci przez chromecasta i to nie bylo to samo.

moge sie