Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn: Ale jako jedyny sklep jest stabilny i wiesz, że jak pójdziesz w niedziele o 19:50 to kupisz co trzeba i nie zobaczysz kartki „sklep w dniu dzisiejszym czynny do 15, sorki”. Oczywiście byłoby lepiej gdyby zakazu handlu nie było i moglibyśmy zrobić zakupy w normalnym sklepie, ale od biedy wolę to niż małe osiedlowe sklepiki, które są otwarte wtedy kiedy się właścicielowi chce
  • Odpowiedz
Ale jako jedyny sklep jest stabilny i wiesz, że jak pójdziesz w niedziele o 19:50 to kupisz co trzeba i nie zobaczysz kartki „sklep w dniu dzisiejszym czynny do 15, sorki”.


@GryzeKisiel: Kłamstwo. Wielokrotnie całowałem klamkę. Jeszcze wczoraj w Kostrzynie przed 19 było zamknięte, mimo wielkiego szyldu 6-23 ()
  • Odpowiedz
od kiedy sklep ktory zapoczatkowal w polsce patologie na "kup X sztuk to bedzie 10% taniej", jest drogi i jak chcesz cos kupic to akurat 3 osoby przed toba chca hotdoga jest zaleta? bo taniej wodke i popite o 22 kupisz niz na stacji? xD
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: Żabka jest o tyle spoko, że jeśli pojadę np nad morze to mam tam żabkowe ceny takie same jak w moim mieście. W innych miastach też.

Jak jestem za granicą, np we Włoszech to muszę co chwilę wchodzić do map google i sprawdzać, czy sklep do którego wchodzę nie jest tourist trapem. A ostatnio byłem w Krakowie i tuż przy Wawelu elegancko wchodzę do Żabki i wiem, że to nie
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie co jest takiego wyjątkowego w żabkach?

Taka stacja benzynowa bez dystrybutorów.


@WiesniakzPowolania: tu masz odpowiedź. To taka stacja benzynowa, a raczej tytoniowo-alkoholowa, tylko masz ją na każdym kroku w środku miasta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz