Wpis z mikrobloga

@TeflonDon: Ja mam za darmo ale mysle ze jedna osobe na miesiac namowic i miec za 1zł to nie trudno, pozatym na pol roku masz ten sam numer i po 50gb a za pol roku mozesz wrocic do Vikingow jak dadza cos lepsze moze ?
Poprostu ciekawa oferta co by nie mowic w tej cenie na pol roku poki co.
@bigasslover Obecnie mi starcza 6 GB pakietu danych. Z plusów to większy pakiet danych i darmowe wiadomości MMS. Z minusów, wydaje mi się, że trzeba czekać na nową kartę.
Po 6 miesiącach można zrezygnować z oferty?
@NieszablonowyLogin: w kazdej chwili mozesz zrezygnowac z oferty nie podpisujesz zadnej umowy, na karte czekasz jeden dzien a na drugi dzien masz zarejestrowana, nie przenosiles nigdy numeru ? Firmy robia to za Ciebie Ty tylko zmieniasz karte w umowiony dzien i cieszysz sie nowym pakietem a numer zostaje ten sam. Skoro Tobie wystarczy 6GB to swietnie ja na tel przejadam spokojnie 20GB miesiecznie mimo tego ze w domu mam wifi.A oferta
@bigasslover W sieci Play jestem od dnia premiery oferty Play Fresh, czyli od dobrych kilku lat. Nie rozumiem jedynie kwestii, że będąc w sieci Play, muszę przenieść numer do Play Next oraz wymienić kartę. Powinna być opcja aktywowania nowej oferty w Play24.