Wpis z mikrobloga

@easy_idle: a to smog od wczoraj jest?
Kek wobec ludzi, którzy przyjechali ze wsi i im nie pasuje. Byłem dziś w trasie, służbowo. Jak mnie gryzło w gardło w niektórych wsiach to nawet nie zdajesz sobie sprawy. Nie wiem dlaczego ci ludzie palą takim gównem, wszędzie siwo i śmierdzi. Powietrze w Warszawie jest świetne.

Po prostu zmień przedszkole córki, szkołę syna, żonie pracę, sobie pracę, sprzedaj mieszkanie, kup mieszkanie, przenies cały
@easy_idle: twoje narzekactwo poziom wypok. Przyjechałeś ze wsi to nie narzekaj. Jak ci nie pasuje to jedź nad morze, tam masz świeże powietrze. Wszędzie indziej jest syf, bo Polacy palą byle gównem w gówno piecach, jeżdżą #!$%@? autami, a elektrownie są na węgiel.
Narzekasz jak mój qmpel, który na wszystko ma wymówki i wegetuje.


@Lorenzo_von_Matterhorn: Przecież to co on napisał to nie są pierdoły. Jeżeli jesteś w związku, to nie można podejmować decyzji samemu.

Szukanie dobrej (!) pracy trwa bardzo długo (no i jeżeli piąłeś się po szczeblach kariery, to wtedy spadasz w dół). Jeżeli po prostu wynajmujesz i chcesz wynajmować dalej, to sprawa jest prosta i znajdziesz coś szybko. Sądząc po tym co