Wpis z mikrobloga

@Camel665: wykonanie super, na prawdę nie widzę nic do czego mógłbym się przyczepić. niektórzy pisza, że te dwie śrubki na tarczy brzydkie ale powiem szczerze że jakoś wcale nie rzucają mi się w oczy. nawet pasek sprawia dobre wrażenie, a myślałem że będzie jakiś badziewny. no ewentualnie moglby być troszkę cieńszy :)
@d_k_: zamawiałem na creationwatches, w promocji na BF wyszedł za ~500zl. niestety musiałem dopłacić 135zl vatu.. czyli wyszło 635zl ale i tak się opłacało bo na zegarowni 1300zl :)
@d_k_: dużo zależy chyba jaki WER obsługuje twój rejon. W moim i @voorhees: przypadku jest to WER Warszawa a ten chyba dosyć skrupulatny jest, więc wtedy warto rozważyć opcję DHL, szybciej, dostaniesz oryginalne pudełko i mniej stresu i zachodu.
@KaarasKar: zamawialem ostatnio dwa zegarki, ten co wyzej szedł z singapuru do PL 4dni ale utknal na WER i siedzial tam rowne dwa tygodnie.. jesli chodzi o drugi zegarek to jest jeszcze bardziej nieciekawie bo na trackingu jak narazie nie wyswetla nic wiecej niz info ze paczka wyszla z singapuru 18 grudnia. CW pisze, ze wkrotce dojdzie ale co maja pisac jak wiecej info niz ja to nie maja..