Wpis z mikrobloga

Dzisiaj tak na szybko informujemy tylko o naszej ofercie, jakbyscie planowali zakupy na promocjach Steamowych to pamietajcie ze mozecie oszczedzic jeszcze dodatkowe 15% :) Jutro zrobimy juz jakies rozdajo z okazji wyprzedazy, bo dzisiaj nie ma na to czasu, trzeba zmienic 400 cen na allegro xD

Mozecie u nas kupic KAZDA gre/dlc jakie jest dostepne na Steam. Ceny to 93% aktualnej steamowej ceny jezeli decydujecie sie na zakup na allegro, lub 85% aktualnej steamowej ceny jezeli decydujecie sie na zakup bez allegro (wtedy zapraszamy do kontaktu na PW na wykopie)

Co oznacza aktualna steamowa cena? To cena która widnieje na stronie gry w sklepie steam w polskiej strefie cenowej. Promocje steam mozna laczycz nasza oferta. Przykladowo: gra normalnie kosztuje 100zl, ale obecnie na Steam mozna ja kupic za 50zl, bo zostala przeceniona o polowe. Wiec u nas zaplacicie wtedy 42,50zl (85% z przecenionej ceny).

Wszystkie gry to legalnie gifty zakupione bezposrednio na Steam w polskiej strefie cenowej (zadnych VPN i innych kombinacji)

Nasza oferte allegro znajdziecie na http://globaleliteshop.pl, jezeli tam nie ma tego czego szukacie to napiszcie, wystawimy lub zalatwimy sprawe poza allegro.

I na koniec juz, prowadzimy tez skup przedmiotów z gier #csgo #dota2 #h1z1 i z kazdej innej gry której przedmioty sa dostepne na rynku steam. Jezeli macie cos na sprzedaz zapraszamy do kontaktu bezposrednio na naszym profilu steam

#steam #gry #globaleliteshop
Pobierz G.....p - Dzisiaj tak na szybko informujemy tylko o naszej ofercie, jakbyscie planowa...
źródło: comment_nGvfm7Wumyv1Yu0AkMgY7bKhp8Htx2Y0.jpg
  • 4