Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprzedam arcama FMJ a19, ideał stan, komplecik w fabrycznym opakowaniu na gwarancji.

Jednak stara, kultowa, kupiona za śmieszny pieniądz rega brio wygrała w moim wypadku, bardziej pasuje mi dźwiękiem
Jeszcze z gratów na sell mam: fiio e10, bowers&wilkins dm601 s1, kef c5

Z chęcią kupie dobrego wzmaka(nie interesuje mnie wygląd vintage), amplituner, monitory do 400zł, monitory do 5k na wstędze, zestaw głośników kina domowego
#audioboners #muzyka #sprzedam #audio
  • 14
@bm31 monitorów trochę mam jak coś. O wzmacniacze mogę popytać kumpla ale bardziej vintage wszystko ma. Mi został dual cv 1700 i yamaha cr-1020 ale nie chcesz vintage ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ojezu: Masz coś sensownego na wstędze? Najlepiej zamknięte lub bass reflex z przodu.
A wzmak koniecznie musi być w miarę nowoczesny z wyglądu, kompletuje sprzęt do drugiego salonu i po prostu mi nie współgra z wizją wyglądu całości. Nie oczekuje cudów jakościowych, ale pierdziawka z marketu tez odpada :P
Myślę o Cayin 220CU , ale nie słuchałem nic tego producenta
@Ojezu: Ostatnim czasem dużo pozytywnych rzeczy naczytałem się o klockach nuforce. Miałeś może doczynienia?
Zastanawiam się nad wzmakiem ia-7 oraz skompletowaniem kina mca-18 & avp-18. Lubie eksperymentować
A najlepiej tak, by kupić tanio i w razie czego sprzedać drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż ostatnio kupilem pionka lx-55 jako amplituner i na prawdę zaskoczył mnie jakością pozytywnie
@Ojezu do 400 to nic pilnego, bo to nie dla mnie i kolega w sumie nie może się na nic zdecydować.
Ia7 to klasa D, cyrusy starsze to normalne transformatorowki. W sumie też zawsze marzyli mi się zbudowanie kompletnego systemu cyrusa, ale ceny wydają mi się za wysokie jak na eksperymentowanie
@Ojezu etona znam z świetnych głośników samochodowych, w sumie nawet nie oeiwntowalem się że domowe audio też produkują, czas zainteresować się tematem (σ ͜ʖσ)
@bm31 to nie jest ich wzmacniacz, a co do głośników domowych to robią ale same glosniki, kolumn nie robią . W czasie kiedy ten wzmacniacz wyszedł to zrobili jedyne swoje 3 pary, eton 10-2, 20-2 i chyba 30-3.
@bm31 ten wzmacniacz zrobiła firma sac mediatore z Essen na targi we Frankfurcie w 1995 ponieważ mieli tego samego dystrybutora. Był jeszcze eton 30vv lampowy ale nie mam pojęcia kto go zrobił gdyż sac nie robił nigdy lampowców a same, pre, amp i monobloki na tranzystorach .