Wpis z mikrobloga

@Piasqun Polowałem chyba z pół roku na jakieś promo na obie konsole i nic mi się nie udało urwać. Snes 349 zł, Nes 289 zł, wszystko w Media Markt. Trochę kasy poszło ale jak pomyślę o tym napieraniu w Contre i inne gry na dwa pady z rodziną w święta to nie żałuję wydanej kasy ( ͜͡ʖ ͡€)( ͡º ͜ʖ͡º)
@pollos: hack do mini konsol nintendo, umozliwia emulowanie na kazdej z tych konsol innej :) także mogłeś w sumie kupić tylko snesa mini (bo kable dłuższe), w środku obie konsole są identyczne :)
po wgraniu roma przez hakchi i dodaniu emulatorów, można grać w gry z nes, snes, gameboy, amigi czy nawet n64 xD
@Bananowy_Kochanek Widziałem np u Retrosektora na jego kanale że da się ją zhakować ale nie wiem czy bym się bawił.
Ogólnie wczoraj zauważyłem że classic jest w media Markt i rtv euro agd przeceniony na 275 zł z 450 ( ͜͡ʖ ͡€)
@pollos: faktycznie :O Ja tam czekam aby kupic SNES i PS1 za max 400 zl. O ile PS1 jeszcze dostane tak cos od Nintendo to juz lipa, bo maja juz konczyc produkcje (tak my body is ready Reagie powiedzial) ;(

Ja to dorwalem PSTV w Media Markt 2 lata temu z 250zl na 50zl :P Poczekam na custom 3D print case w ksztalcie PS1 to wrzuce tam vite, a classic pojdzie
Pobierz Bananowy_Kochanek - @pollos: faktycznie :O Ja tam czekam aby kupic SNES i PS1 za max ...
źródło: comment_flcVcNGX1loB8erpH4Lxf2EkvAe6cV6h.jpg