Wpis z mikrobloga

Historia prawdziwa
Pamiętam do dzisiaj pierwszy tydzień przed rozpoczęciem #studbaza
Trzy dni przed rozpoczęciem roku wprowadziłem się do mieszkania
Byłem pierwszą osobą. Więc rezerwuje sobie pokój jako pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko jeden pokój miał gniazdko przy łóżku więc wiadomym było który będzie mój hehe
Przez dwa dni egzystowałem w samotności #!$%@?ąc w WOT'a
Postanowiłem po jakimś czasie pójść do kuchni coś #!$%@?ć. Wbijam, a tam stoi gościu w samych majtkach
CO DO #!$%@? XD
Przedstawia się jako Tomasz i jest moim współlokatorem, nie chciał mi przeszkadzać więc wszedł cicho i zajął swój pokój
Tomasz wyglądał jak typowy #przegryw na oko 1.74, zakola, ruchy typowego warzywa i studiował IT
Zachowywał się jak duch, tak jakby wstydził i bał się każdego kontaktu ze mną, czasami zdarzało mi się z nim porozmawiać, ale zdarzało się to bardzo rzadko
Po jakimś miesiącu wyszło, że Tomasz 4/10, ma dziewczynę kwalifikującą się spokojnie do 8/10. Była ładniejsza od mojej EX
Oboje fani mangi, wino ryżowe i przebieranki
Pewnego dnia wbiła do mnie jego dziewczyna z pytaniem czy nie będę wkurzony, jeżeli ma kwadrat wpadnie kilka osób z ich fandomu sugoju, na party z okazji jakiegoś święta
Mówię: luzik arbuzik
Odwzajemniła uśmiechem moja aprobatę i powiedziała, że jestem zaproszony
Ja typowy normik 1.87, sportowe życie, nie mający pojęcia co to manga (zawsze cisnąłem beczkę z takich ludzi)
Wielka życiowa rozterka czy iść, czy może lepiej umówić się z jakaś dziewczyną z #tinder i odpuścić sobie
Zapytałem Tomeczka czy będą jakieś dziewczyny. Tomek potwierdził i zaznaczył, żebym się przebrał i że będzie fajnie xD
Pierwsza myśl ubiorę się jak codziennie i powiem, że jestem cywilem hehehe zawsze śmieszne :)
W końcu się przełamałem, jako, że jestem big fanem marvela to założę coś z tej kreacji
ogarnąłem jakiś młot, granatowa koszulka z logiem marvela i czerwony koc na plecy xD Thor jak z filmu normalnie
dzień przed imprezą, wbija do mnie laska Tomka i prosi o pomoc w przystrajaniu mieszkania
Jakieś chińskie lampy musiałem wieszać i lampki choinkowe
Dzień imprezy cały stół #!$%@? przekąskami mnóstwo wina ryżowego
Pojawiają się pierwsze dziewczyny, wszyscy przebrani w stylu mangi tylko Ja za thora, ale nikt nic do mnie nie miał
Facetów była zdecydowana mniejszość, większość to typowe stuleje które stawiały mangę ponad życie, więc kobiety ich nie interesowały
Ja jako tyopwy normik skan na najlepsze towary hehehe. Było kilka materiałów 7-9/10
Podbijam do pierwszej, zacząłem od niższego progu 7/10
HEJ KAROLEK JESTEM
HEJ KASIA
i tak lecimy, rozmowa się klei pomimo mojej niewiedzy na temat mangi. Po czasie podbiła Monika do rozmowy. Materiał 9/10
Mógłbym z nią konie kraść.
Dziewczyny powiedziały, że jestem bardzo odważny, spontaniczny i w ogóle fajny, że nie wstydzę się ubrać w szmaty i wyjść z pokoju na party do grupy ludzi która jest uważana przez społeczeństwo przez bandę #!$%@?ów xD
Też tak zawsze uważałem, ale nie przyznałem się do tego
Kubek wina za kubkiem. Godzina 24:00 ktoś puka do drzwi
Tomek otwiera, tam psiarnia prosi o ściszenie muzyki bo nas odholują przy drugim kontakcie
Oczywiście posłuszny fandkom się podporządkował, ściszył muzyczkę i zaproponował wyjście do jakiegoś pobliskiego clubu
Ja cały czas bajera do moniczki
W clubie tańczyłem tylko z Monią. Jakieś fornite tańce zacząłem #!$%@?ć w stroju menela, ale wszystkim się to podobało
(ktoś jeszcze powie, że gry życia nie ratują?)
Jeszcze większe profity u moniczki wleciały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3:00 w nocy nie wiedziałem jak się nazywam, zresztą większość tam tak miała
w końcu Monia powiedziała, że chce wyjść, bo już ją wszystko przytłacza
wracając mijaliśmy mnóstwo sebixów, każdy beka ze mnie i Moni. W końcu się #!$%@?łem i jednemu sebixowi #!$%@?łem młotem w łeb (był z tworzywa, a uderzenie nie było zbyt mocne), oczywiście zostałem przekopany, ale pijanego nic nie boli hehehe
Zdołałem o własnych siłach (no może z małą pomocą Moniki wrócić do mieszkania), rano obudziłem się przy niej w łóżku
Później nasze relacje się zbliżyły bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podsumowując chodźcie na #!$%@? fandomy typu #manga lub #furry . Duzo tam fajnych dziewczyn, a faceci to głównie geje lub nieudacznicy życiowy. A nóż poznacie taką Monie która sprawiła moje życie lepszym
MagicznyKarolek - Historia prawdziwa 
Pamiętam do dzisiaj pierwszy tydzień przed roz...

źródło: comment_EjWh5OYqPzboPv6JMpPL5I3kLVRjayhX.jpg

Pobierz
  • 8