Wpis z mikrobloga

Piszę se z laską na #tinder i ona się mnie pyta. "Czym się interesuję?" Odpisałem jej, że ćwiczę boks, chodzę na siłownię, tańczę salsę, interesuję się, inwestuję i spekuluję na rynkach finansowych, często pływam i chodzę na saunę.
Ona usunęła parę. Chyba szukała kogoś kto lubi netflixa, muzykę, spotkania z przyjaciółmi i podróżowanie.

#logikarozowychpaskow #przegryw #wygryw #chad #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #gownowpis #heheszki
  • 57
@mamrotekk to trzeba zadac pytanie, co to znaczy? W jaki sposob to sie robi? Wytlumacz mi to. Wtedy wytlumaczasz to i p0lka jest zadowolona ze wreszcie cos nowego sie nauczyla w tym jej normickim życiu
@JohnMilton kminie, ale jakoś w realu nie mam okazji zeby zapoznac jakies dziewczyny, bo imprez nie lubię. Jedynie gdzie moge se porozmawiac z jakimis hinduskami albo polkami to w pracce w banku. Na salsie tez sa spoko dziewczyny ale większość ma chlopakow a chodza na salse gdzie tancza z obcymi facetami xd
I tak juz chyba osiągnąłem stan nirvany i pogodzilem sie ze nigdy nie bede mial różowej
A tindera uzywam tylko