Wpis z mikrobloga

@Warszawiok chodzi Ci o porównanie SPA (Single Page Application) ze zwykłą stroną HTML??
Pod SEO wybierz prerenderowana stronę - stary dobry HTML, pod panel dla użytkowników SPA.
@Warszawiok: nie jestem szpecem, ale kiedyś zostałem poproszony o wrzucenie one page'a na wp bo strona się nie indeksowała w google i pomogło, poza tym masz sporo wtyczek pod seo np. Yoast SEO.
@Krall przeczytaj pytanie i doradź koledze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja się upewniam o co chodzi w pytaniu bo są pomieszane pojęcia. Bootstrap to framework CSS. Nie wiem czy zastanawia się nad statycznym onpage w html z szablonu bootstrapa czy onepage generowanym z wordpress... bo SEO nijak ma się do tego ...
więc może mu chodzi o single page bo tu SEO gra rolę.
Nie wiem więc dopytuję
@nebuso no tak, zrozumiałem pytanie jak ty, większej różnicy nie ma, zdziwiło mnie tylko, że wyskiczyleś z SPA.

A co do op, to jeśli nie będzie edytowana co tydzień to postawiłbym statycznie
Ludzie często mylą single z one ... więc dopytuje bo to 2 skrajnie różne technologie (render w przeglądarce vs na serwerze).

Jeśli chodzi o onepage to ważny jest szablon, sekcje, kotwice html #id oraz semantyka.
Dla onepage używam pinegrow/pingendo - mam wtedy wizualnie łatwą edycję i spokój z zabezpieczaniem i przyśpieszaniem WordPress.