Wpis z mikrobloga

@animelover_97:

Cejrowskiego szanuje za jego program podróżniczy, ciekawie mówi i pokazuje różne rzeczy.


To obejrzyj program o buddyzmie choćby.

Nie chce mi się szukać już innych przykładów, ale pamiętam, że nawet na wypoku było sporo znalezisk z wypunktowanymi jego kłamstwami w jego materiałach. Między innymi w programie o Teksasie bodaj gadał masę farmazonów.
@Kismeth nie oglądałem dużo jego odcinków, więc możliwe że dość często zdarza mu się "przekoloryzować" coś. Bardziej chodziło mi o jego styl, koleś potrafi zachęcić do podróżowania i poznawania nowych kultur oraz miejsc
@PreczzGlowna: I to tylko odcinek o miasteczku w Teksasie, gdzie łatwo zweryfikować te bzdety.

Zawsze za gówniarza mnie zastanawiało skąd Cejrowski wie te wszystkie rzeczy o mieszkańcach jakichś malych wiosek np. w Afryce. Przecież nie znał ich języka, a żeby podpatrzeć ich zwyczaje to musiałby tam siedzieć przynajmniej kilka tygodni.

Potem do mnie doszło, że tak naprawdę tego nie wie, tylko okrutnie zmyśla dzban jeden.
@PreczzGlowna
@Kismeth
@koniecswiatajestbliski

Aż sobie obejrzałem ten odcinek o miasteczku w Teksasie, chociaż pamiętam że plusowałem już 3 lata temu.

No i dramat. Wszystko, ale to wszystko pod tezę. Ma być konserwatywnie i po katolicku i tak jest. Idylla, oaza szczęścia. To nic, że nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

I potem pomyślałem, że tak wyglądają wszystkie jego programy.

I że ludzie w to wierzą.

Najgorsze, że gość jest faktycznie zajebistym gawędziarzem
@Kismeth: nie choćby, a tylko o buddyźmie. Jest zakochany w swojej wierze i program kręcił na podstawie swoich poglądów religijnych. "Demony", "czary", chyba już w starożytności przestano brać to na serio a on to wyciągnął.

Programy podróżnicze ma świetne i basta