Wpis z mikrobloga

@Matiszka: juz mnie zaczyna denerwowac ten hejt, juz takie npce sie odzywaja ze ja #!$%@?. niby dzieki nim ta obnizka no bo gdyby nie ten hejt to by nigdy tak szybko zeszli z ceny ale juz tak #!$%@? ze im sie nie podoba ojojojojoj a tu na filmiku widac ze jest w tym jakis sens.

juz nie wpominam nawet o tym ze dostajesz w srodku spoko polutowana plytke a nie jakies
  • Odpowiedz
@acctim: i o to chodzi, że wszystkim nie dogodzisz. PS Classic znajdzie swoją fanbazę - tak, jak mówisz, jest mniejszy i podłączysz pod wszystko bez problemu (sam osobiście wolałbym brac takie gówienko do kumpla niz całą starą konsolę ze stertą płyt)

Ogólnie nie jest to dla mnie, bo primo mam szaraka, sekundo mam na niego prawie wszystko to, co mnie interesowałoby i dritte jak robię konwent to ludzie mi ciągają CRT-ki
  • Odpowiedz
@Matiszka: no tak ale mi bardziej chodzilo o to ze tak #!$%@? i #!$%@? co jest dla nich albo nie dla nich i co oni maja a zobacz jaki ladny efekt jak te zmieniarki plyt cd w szafach grajacych xD zamiast sie cieszyc ze typ wcisnal wszystkie gry do malego pudeleczka to beda #!$%@? ze nie nie prawdziwa amiga i hurr durr emulator bo ja to robie przez 3 upscalery a
  • Odpowiedz
@acctim: i #!$%@?, ja lubie grac na oryginalnym sprzecie, ale z ziomkami czasem odpale dla wygody emulator.
kwestia preferencji i wszystko dla ludzi.

Nie rozumiem jak się można o to tak srac jak jakiś purysta xD
  • Odpowiedz