Wpis z mikrobloga

@Bebosz: Unikatowy płatek śniegu, ponad plebsem słuchającym jakiś wieśniacki rap, no po prostu pomnik mu postawić, ale najpierw niech umyje przetłuszczonego kuca i da matce te stare dżinsowe szmaty do prania.
  • Odpowiedz
@Bebosz: Ja w wieku 14 lat może miałem podobne zdanie, ale byłem na tyle świadom, że pisanie takich rzeczy publicznie to lekka żenada xD
@Zielonka696969: METALLICA, METAL ROZUMIESZ, SZATAN666 m/, NOTHING ELSE MATTERS, ubieram się na czarno i noszę śmierdzące glany w 30 stopniowym upale, jestem wojownikiem Lucyfera
  • Odpowiedz
@Zielonka696969: Spoko, są gorsi, tacy co słuchają jakiegoś Nightwish, power metalu spod znaku smoków i Sabatonu czy innego numetalu z elementami rapu xD

Metallica ok, tylko to straszne rednecki i buce, wokalista nie potrafi śpiewać a perkusista walić w garnki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Piezoreki: "Są gorsi" to raczej nie najlepsze określenie na Metallice. Po czarnym albumie trochę się stoczyli, to fakt. Ale pierwsze cztery płyty były świetne, a Ride the Lightning I Master of Puppets są genialne jak na ten gatunek. Przecież tam jest wszystko: agresja, prędkość, adrenalina, kompozycja, chwytliwe riffy i solówki, wokal może nie wybitny ale pasuje w 100%
  • Odpowiedz