Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kobieta kupuje wibrator? Spełnia swoje fantazje.

Facet kupuje sexlalkę? Zwyrodnialec #!$%@?, nie potrafi sobie znaleźć dziewczyny!


@przegraIem_zycie: Ja tam się nie znam ale wydaje mi się że odpowiednikiem wibratora u mężczyzny jest sztuczna wagina. Natomiast sexlalka to wyższy poziom #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Elliot_Rodger: Sztuczna wagina czy wibrator służą do pozbycia się napięcia seksualnego (masturbacji) to nic złego, natomiast taka lalka w moim odczuciu to próba zastąpienia relacji/związku z żywą kobietą.

#!$%@? to jest wyrzekanie sie swoich naturalnych potrzeb


@przegraIem_zycie: To idź na dziwki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@przegraIem_zycie: niech se robią co se chcą ale jakbym była facetem to bym se nie kupiła takiej choćby nie wiem co bo przez tę twarz bym miała schize ze sie na mnie ciągle patrzy i mnie zamorduje we śnie jak wyjdzie z szafy czy coś
  • Odpowiedz
@przegraIem_zycie:

Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przegraIem_zycie: ja nic nie mam do osoby która by używała takiej lalki, tylko oczywistym jest, że taki osobnik nie ma już szansy na kobietę w przyszłości. I nie ma co porównywać sztucznej pochwy do całej lalki
  • Odpowiedz