Wpis z mikrobloga

@Xreak: ale po co te eksperymenty jak to jest wiadome od setek lat? Kobiety oficjalnie gardzą chamami, sebiksami i badbojami, brutalami ale podświadomie lub świadomie ich pociągają. Bo to mało mam koleżanek, które związały się z brutalami mizoginami. No ale byli przystojni ¯\_(ツ)_/¯

Ile to razy dostałem kosza, a obiekt mojego zainteresowania wiązał się z kimś wg mnie bezwartościowym. I tacy się okazywali najczęściej, tylko te kobiety musiały to same dostrzec.
  • Odpowiedz
@Xreak: bo to nie kwestia tego czy jestes klaudiuszem tylko ze nie latasz za laską jak przegryw a ona wie, ze mozesz miec inne, olewasz ją, wtedy latają, wy nie znacie podstaw relacji damsko męskich a sracie i sracie o jakiś wymyślonych klaudiuszy i tomaszy chadów
  • Odpowiedz
@ashallah: Jak olewasz laski to one cię olewają bo ty masz je zdobywać, adorować. Chyba że jesteś Klaudiuszem to możesz je obrażać, nie przychodzić na spotkania a one i tak będą za tobą latać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alvaro1989: sie rozpisałeś a chodzi o to że kobiety mówią jedno, myślą drugie a robią trzecie. Tylko tyle xD a nie jakies teorie że ładny sie każdej podoba a to faceci mają łatkę ze myślą penisem
  • Odpowiedz
ale po co te eksperymenty jak to jest wiadome od setek lat?

@alvaro1989: niby wiadomo, ale o tym się nie mówi. W sumie ja nie wiedziałem, że aż do takiego stopnia "chad" może sobie pogrywać z laskami i nadal nic, jeszcze laska mu proponuje...
  • Odpowiedz