Wpis z mikrobloga

Wykop = praca na odpierdziel.

Pytałam pod wpisem, zapytam ponownie we wpisie:
@wykop: @maciejkiner: @m__b: Czy w ogóle sprawdzacie COKOLWIEK co wypuszczacie na produkcję? Podsumowanie roku z wpisami zaczynającymi się od lipca - dodatkowo nie są brane najpopularniejsze z danego miesiąca, nachodzenie na siebie wpisów, brak liczby u ilu jesteśmy na czarnej... dodatkowo totalnie olaliście widok na mobilkach gdzie macie duży udział.

Czy wy wrzucacie to na mastera w piątek o 16:00 i elo fajrant? Macie wy w ogóle pull requesty?
#!$%@? mnie bierze. Chciałam iść do was na testera ale z takim podejściem do jakości i brak poczucia odpowiedzialności całego zespołu za błędy to mi się totalnie odechciało.

PKP chyba reprezentuje wyższy poziom jakości pic rel.

#testowanieoprogramowania #programowanie #wykop #podsumowanie2018
źródło: comment_OAYXCIJd5wbM9UwRGOil1othUC4mvYnh.jpg
  • 93
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@doppelherz: trochę racji jest odnośnie testerów, czasem sraja wyżej niż dupe mają, ale tu chodzi o higiene pracy - organizacja projektów to leży jak takie coś wpada na produkcję od strzała zamiast przejść droge od brancha po testy, pull requeata, review, merge. Fakt faktem gowno feature, nie mogące nic poważnego zepsuć to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że na którymś etapie się "klepnie" dalej(no ale pokrycie testami i tak musi się
ale wiecie panowie: @zadnoo, @dawid131, @Pinkhunter, @sikorrr, @PiersiowkaPelnaZiol, @pure2408, na czele z @doppelherz, że jesteście takimi samymi burakami jak @Hannahalla, która jeszcze niedawno wypasała świnie, a teraz jest wielką testerką, co wie co to są pull requesty (xD). wielcy programiści, też pewnie po szkółce niedzielnej, w januszsofcie:

wiesz kim ja jestem? jestem programistą, robaku testerze. kwiat ytelygencji... (#!$%@?, że programowanie to takie samo rzemiosło
@henk: rycerzyku ortalionu tani beta-bankomacie.

Hanna nie pierwszy i nie ostatni raz pokazuje na jakiej kupie siedzi. Serdecznie uważam, że osobom którzy wsadzili głowę zbyt głęboko w odchody należy wyciągnąć i przewietrzyć żeby się przewietrzyły tak jak tutaj zrobiono.
Inaczej gdy taki stan zostaje pozostawiony wyrasta ruda wiedźma 'BO MI SIĘ NALEŻY' i ona albo zostaje podgryziona przez inne korpo-szczury albo sama nim zostaje, co niszczy ekosystem grupy o ile już