Wpis z mikrobloga

@Rzepson02: ja mam dekoder z hdmi- >> dvi do tv i dziala po ustawieniu w dekoderze odpowiedniej rozdzialki - tylko w dekoderze jest o tyle latwo ze przyciskiem na pilocie da sie to zrobic, a w xboxie pewnie trzeba najpierw wejsc w ustawienia to zrobic i pozniej dopiero podlaczyc XD
tak zobacz
https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/console/adjust-display-settings

oczywiscie zakladam, ze nie popelniasz jakiegos idiotycznego bledu w stylu zly input w monitorze ustawiony :D
@Rzepson02: pojęcia teraz nie mam, musisz poszukać. Sam kiedyś borykałem się z podobnym problemem i temat zarzuciłem bo kosztowało wtedy w graniccach 100-200zł co mi się nie opłacało na kilka chwil. Ale to było dawno temu więc ceny pewnie spadły znacząco, musisz poszukać ;)
@dzetson dobra, dzięki za info, teraz troche smutno bo myślałem że jakoś uda się ustawić a wychodzi na to że znowu będę musiał składać zamówienia, a kable czekają na to aż je jutro zwrócę.
@Rzepson02: Ja mam najtańszy konwerter HDMI-VGA (coś koło 15zł) i działa normalnie. Używam jak podłączam pod projektor, bo tam tylko VGA jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale kiedyś podpinałem pod monitor z VGA i też było ok