Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Widzę co się dzieje na tym tagu i mam świadomość, że to nie zostanie zauważone. Ale chciałem sobie spisać to co sądzę i wiem na temat tego co dzieje się w Wiśle.
Od dłuższego czasu słyszy się o dziwnych osobach wokół/w samym klubie. Lokalne gangusy, słupy, pseudo biznesmeni. Mimo wszystko jakoś się sklada. Licencje są. Wisła, mimo tego co działo się w gabinetach, na boisku grała jakby ich to nie dotyczyło. Może nie walczyli o mistrza ale górna ósemka i niezła gra.
Potem pojawia się pan M., który jak się potem okazuje jest zwykłym słupem. Dalej nikt w Krakowie (mam na myśli normalnych kibiców) nic sobie z tego nie robi. Zrywane są zgody, wydaje się, "niezrywalne". Tworzone jakieś nowe z ekipami, które do tej pory były "#!$%@?". Nadal nikt nie reaguje.
Słyszy się o co raz większych problemach - długi za stadion, piłkarzy, setki wierzycieli. Za to drukarnia, z którą umowę ma podpisaną klub, przelewy dostaje zawsze punktualnie :) Zero reakcji - "jakoś to będzie".
W międzyczasie reportaż TVNu, w którym czarno na białym ukazane zostały kontakty klubu z gangusami.
ZERO REAKCJI. A nie, w sumie były - pretensje do autora reportażu o "niszczenie wiselki" ( )
I jeb! Nagle okazuje się, że Wisła jest w takiej dupie, że nic jej nie uratuje. Pojawiają się osoby z bliskiego otoczenia, związane z klubem, które chcą włożyć swój kapitał, żeby klub istniał. Ale po audycie okazuje sie, że Wisła jest w takiej dupie, że to nie ma sensu.
Znikąd pojawiają się filantropi z "#!$%@?ąd", którzy BEZINTERESOWNIE chcą wyłożyć kilkanaście/kilkadziesiąt baniek na klub, o którym wcześniej nic nie słyszeli. Klub, o którym krążą pogłoski o niepewnych kontaktach. I ludzie wierzą a to, mimo, że dochodzi do komicznych sytuacji, gdzie o stanie posiadania klubu przyszli właściciele dowiadują się od dziennikarzy :)

Powiem Wam coś, Wam normalnym kibicom Wisły. Powinniście zbojkotować to gówno zwane zarządem już 2 lata temu. Zbojkotować decyzyjnych wśród kibiców.
Teraz to nie dziwcie się ludziom w całej Polsce, że Wasz klub stał się pośmiewiskiem i jednym wielkim memem. Bo na to Wasz klub zasługuje.
I życzę Wam w tej chwili tego, ażeby Wasz klub zaczął od 4 ligi. Oczyścił się z patologii jaka była wewnątrz. Przykład innych klubów pokazuje, że się da i jest to potrzebne.
Do zobaczenia w Ekstraklasie za kilka lat, jako normalny klub.

#wislakrakow #niepopularnaopinia
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Above1: ja tam zycze zeby rozwiązali ten #!$%@?łek za walenie w rogi Lechii i Śląska, niech ten smieszny klubik zdechnie w rynsztoku jak ostatni menel
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Aha, zapomniałem dodać. Zamiast skupić się na tym, kto rządzi klubem, kibice Wisły wolą wylać swoją frustrację na dziennikarzach typu K. Stanowski.
  • Odpowiedz
@Above1: mało osób o tym pisze a też jest ciekawe. Dlaczego Pani S. nie chciała spotkać się z dziennikarzem TVN? Czy chodziło o milionowe przelewy od TS dla drukarni jej męża? Jednej z niewielu stron współpracujących z Wisłą której TS nie jest dłużnikiem a wszystko przelewane było na czas. Musiało jej bardzo ulżyć gdy ta informacja nie znalazła się w materiale Jadczaka.
  • Odpowiedz