Wpis z mikrobloga

czesc pesowicze, gram w pes lite od tygodnia i gameplay mega mi sie podoba, mysle o zakupie fulla.. jedyne co mnie zniechęca to strasznie dlugie szukanie przeciwnika w tym calym myclubie.. w ogóle nie wiem czy bede mial checi na takie zabawy.. czy istnieje w fullu jakis tryb meczu/turnieju online, w którym gra sie normalnymi druzynami, typu Liverpool, Barcelona itd.. i nie trzeba czekac 5 minut za przeciwnikiem ?
#pes #pes19 #proevolutionsoccer
  • 5
@PianoArek: ogolnie teraz loguj sie codziennie bo dostajiesz coinsy i 31-02.1 maja byc pilkarze zboostowani do trafienia i oni podbija ci ranking gwiazdek. Bez druzyny 4 gwiazdek nie ma co wchodzic do online meczy bo albo dlugo szuka albo trafiasz na koksow. Zabawa sie imho zaczyna jak masz 4 gwiazdki i trenera dobranego pod wylosowanych pilkarzy. Ps gram na xone
@PianoArek: jest opcja grać normalnymi teamami Online Divisions jeśli dobrze pamiętam. Bierzesz customowy klub i szukasz przeciwnika. Odwrotnie proporcjonalnie do siły klubu dostajesz punkty za wygrany mecz (mocny klub mało pts, słaby klub dużo pts.)
I oczywiście polecam patch - niezbędny do pełni szcześcia z #pes
@Coo3a: a szybko szuka przeciwnika w tym online divisions ? :) mowisz o patchu dodajacym m.in. ekstraklase ? jak to się ma do online, kiedy wezme polski klub a przeciwnik bedzie gral bez patcha ?
@PianoArek: na pewno sprawniej niż myClub z team strenght * - ***
Nie wiem czy o tym samym pesie mowimy. Patch (prawie)oficjalny daje ci realne nazwy, logotypy i stroje. W jakieś ekstraklasy się nie bawiłem bo sory ale po co psuć dobrą gre:P