Wpis z mikrobloga

@curveMiko

Chłopie poleciłeś mi "13 Reasons Why" na deprechę i przegrywa, a to jest jakiś normicki wysryw... w którym momencie Ty plakałeś? Chyba, że z żenuncji

Tldr Normiki zrobiły serial o tym jak to jest mieć deprechę i być społecznym wyrzutkiem, ostraceńcem, starają się powiedzieć co to jest samotność, a prawda taka, że huia wiedzą jak to jest...

zbierzcie się #!$%@? i posłuchajcie co mam do powiedzenia

Wymienię tylko niektóre zj3bane elementy tego goowna: (uwaga bo dostaniecie raka)

- matka #!$%@? co strzeliła samobója, mówi, że ta podobno nie miala wielu przyjaciół (i to takich wiecie friends po amerykańsku, czyli zwykłych polskich znajomych)
O GURWA XD polecam obejrzeć jak wygląda normickie "nieposiadanie znajomych", to nie uwierzycie - krótko mówiąc typiara z dynaminą jak pierdylion przegrywów, ma znajomych od #!$%@?, imprezki, spotkania w jakichś kawiarenkach, huie muje projekty, prace w grupie, wspólne spędzanie czasu zero samotności

- taka sytuacja: ta wspomniana typiara (Hannah) co chciała się zabić m.in. przez to, że ktoś rozesłał jej zdjęcie, na których było widać jej troche bieliznyxD
albo przez to, że jej przyjaciel chodził z jej przyjaciółką
ale najlepsze jest to, że chciała się bujnąć z taborecika przez to, że w pewnym rankingu otrzymała pierwsze miejsce za najlepszą dupę xDDD no gurwa czaisz?
To obczaj sobie jeszcze to, że w rozmowie na temat tego rankingu ona mówi, że kolo tego nie zrozumie, bo jest chłopakiem i to jakby dostać nagrodę za najmniejszego bica xDDDDD igz gurwa deee najlepsza dupa vs najgorszy bic, gdzie logika

- główny bohater to niby taki przegryw "introweryk" - tak kur wa... z milionem cumpli i koleżanek, umawia się na spontanie w kawiarniach, pracuje w kinie i ma kontakt z klientami cały czas, nie ma problemu zagadać do byle nieznajomka, jaki kur wa introweryk jak wpi3rdala się na imprezy xD dynamiczak

Oglądałem to i nie mogłem uwierzyć. Szkoda, że nie notowałem, bo tak to jakoś przeleciała przeze mnie ta cała żałoba po Hannah i pozapominałem co tam jeszcze się odj3bao, a drugi raz nie zamierzam wystawiać się na materiały cancerogenne.

Oglądał ktoś ten wysryw? Chce się podzielić opinią? Jak ja miałbym w swoim #!$%@? #!$%@?ć autokitę jak ta typiara, to #!$%@?łbym się z tysiąc razy.

#!$%@?ć falubaz

Pobierz AlojzyKoniowal - @curveMiko 

Chłopie poleciłeś mi "13 Reasons Why" na deprechę i prz...
źródło: comment_t6t504pMXdU8aRGjjbiH6TgAfPcQKTns.jpg
  • 20
@curveMiko

aha... no cóż moje całe życie to nie najlepszy okres i jak mniemam wielu dobrych ludzi na tym tagu tak ma.

Może jestem już tak martwy w środku, że jak patrze na takie gówno, to cieknie mi żółć z odbytu

W każdym razie trzymaj się mirku

@AlojzyKoniowal: Ale pokazjue w jakiś sposób problem i jego skale, jakby zrobili serial o takim typowym piwniczaku to nikt by nie chcial oglądać takeigo gówna, a serial był dobry, przynajmniej pierwszy sezon bo drugiego nie widziałem i nie mama zamiaru po podobno gówno niesamowite
@scotieb: wchodzi, bo są tam osoby, które zna. Oni sie rozchodza i Bryce korzysta z okazji, ot co.
@AlojzyKoniowal: generalnie nie uważam tego za totalny gniot. Hannah chodziła do tej szkoły prawie dwa lata z tego co zrozumiałem 2 i 3 klasę i szczerze nie wiem kto, by wytrzymał codzienne wyzywanie od panien lekkich obyczajów i ściskania za dupsko przez przedstawicieli przeciwnej płci. Imo Clay został przedstawiony jako zwykły introwertyk