Wpis z mikrobloga

Miry takie pytanie mam, planuję zrzucić tak 5-10kg tylko za bardzo nie wiem jakie ćwiczenia wybrać najlepiej. Od kilku miesięcy chodzę na bodypump więc mam treningi typowo siłowe, czasem, bardzo rzadko pójdę na jakieś rowery, czuję tak jakby mięśni mi przybywa ale tłuszczu nie ubywa ;c jedni piszą, że na spalanie najlepsze treningi kardio/interwałowe a drudzy że siłowe właśnie i już sama nie wiem. Może zostać przy siłowym tylko ograniczyć kalorie trochę? Nie chciałabym sobie też jakoś przesadnie rozbudować mięśni. Jak myślicie?
#mikrokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
@rybe: z nadwaga to jak ty chcesz przesadnie miesnie rozbudowac, myslisz ze to sie #!$%@? zrobi samo w 2-3 miesiace:? xdd jest 2018 a ludzie maja myslenie jak w 2005 dalej.

chcescz chudnac to ogarnij to co zresz i w jakiej ilosci to zresz, bez tego mozesz robic wszystkie treningi swiata i nic z tego nie bedzie
  • Odpowiedz
@kantek007: o niee bieganie jest najgorsze na świecie xd ale to mówisz, że ogólnie powinnam postawić na jakieś wydolnościowe bardziej ćwiczenia? bo wolałabym np rower
  • Odpowiedz
@rybe ja polecam rower po sobie, co prawda schudłem tylko 3kg, ale jadłem same gówno wtedy. Przynajmniej sobie stawów ani nic nie uszkodzisz :D
  • Odpowiedz
@banciur: Kolana, kręgosłup, nadgarstki. Opcji jest kilka. Może tez się przewrócić i rozbić głowę ewentualnie zostać potrącona przez Janusza z passata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz