Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawe czy to kwestia obniżenia ruchu w Tunezji i Egipcie z powodu spadku bezpieczeństwa


@Zydomasoneria: Chyba ogólnie w biurach podróży jest teraz trend, że bardziej podsuwają kierunki typu Chorwacja niż Tunezja.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Z Toba :D
Raczej z grupa. Szukam wlasciwie dobrej oferty w klubach traperskich i mam kilka opcji na oku. Nie podjelam jednak zadnej decyzji, oprocz kierunku. Wiesz...Nie lubie lezec na plazy i sie nudzic, ale tez nie jestem szalencem, znam swoje mozliwosci i nie moze to byc nic super-hiper-extremalnego :)
  • Odpowiedz
@olga-wiktorek to cos jak ja spedzilem tam czas, z plecakiem, ale plan calej wycieczki jest bardzo wazny. Indonezja jest duzo tansza za 3 tyg wyszlo ok 6tys od osoby z przelotami a ameryka pld ok 11, ale w ameryce pokonuje sie ogromne dystansy, w moim przypadku z limy do santiago. Czesc autobusy, troche pociagiem teoche samolotami. Polecam obydwa kierunki, niezapomniane chwile, wrazenia, momenty, ostatnio wrzucilem na mikro pare fotek mozesz sobie luknac
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: Chetnie skorzystam ;) Nie jest to miejsce na szersze zwierzenia, niemniej najblizsze urlopy (o ile wszystko zagra) mam zamiar wykorzystac na zobaczenie czegos dalszego.. I mam tu na mysli nie bardzo oczywistego, jak wszyscy inni, czyli Zlote Bulgarskie Piaski, jesli wiesz, co mam na mysli.. Dzieki ;) Pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
@olga-wiktorek jak bys miala jakies pytania to smialo, jak do ameryki pld to zaczni sie uczyc hiszpasnkiego bo tam prawie w ogole sie nie mowi po angielsku. Przeczytalem ten Twoj komentarz o polakach w de, nie mieszkalem tam dluzej niz tydzien, ale potrafię sobie wyobrazic jak wiele jest w tym prawdy.
  • Odpowiedz
@Karuzello: ale zauważyłeś, że to nie w liczbie osób statystyka ale w milionach dób hotelowych spędzonych w kraju przez nierezydentów? Logiczne, że ciepłe kraje do których leci się na tydzień-dwa wygrzać się w słońcu dupą na plaży będą miały ich więcej niż PL, gdzie do nas przyjeżdża się zwiedzać konkretne miasta na weekend najczęściej?
  • Odpowiedz
@grzechotnik666: @kjamjl: @krzywiecki-com: w tych statystykach prawdopodobnie liczą się też osoby, które są w państwie biznesowo, a jakby nie patrzeć Niemcy to centrum biznesowe Europy. Przez sam Gamescom przewija się prawie 400 tys. osób co roku, jaka liczba to osoby spoza DE nie wiem, ale pewnie większość.
  • Odpowiedz
albo o Copacabanie ? XD Albo o #!$%@? dżungli Amazońskiej ?


@Gnieciuch: Dużo bliżej są piękne i zaciszne plaże na Karaibach a co do dżungli, to tam jeszcze jest jakaś we wschodniej Brazylii? Z Rio do zwartych lasów deszczowych Amazonki to tak na oko jest z 2 tys km, to tak jakbyś przejechał Europę. Osobiście wolałbym polecieć do Peru i popłynąć sobie Ukajali do Iquitos, po drodze mając jeszcze w cholerę
  • Odpowiedz