Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawdziłam telefon mojego chłopaka i znalazłam tam coś co mnie dość mocno zaniepokoiło. Niedawno zaczął studia i wiadomo jak to jest - nowe osoby, nowe znajomości, jakieś wyjścia integracyjne. Nie zabraniałam mu tego bo to przecież normalne że grupa chce się trochę zintegrować i wyjść na piwo czy drinka. Ale okazało się że w grupie jest pewna dziewczyna, niech będzie Ania.

Czytając wiadomości dowiedziałam się że:
- na jednym z takich wyjść Ania podwalała się do mojego chłopaka, rzucała do niego dwuznacznymi tekstami, do tego położyła mu rękę na twarzy i przejechała nią dalej po włosach, a on jej tego nie zabronił
- mojemu chłopakowi to schlebia że ładna i atrakcyjna dziewczyna go podrywa
- Ania kilkukrotnie go do siebie zapraszała - dość jednoznacznie mówiąc o co jej chodzi
- napisał do swojego znajomego że w sumie to gdyby nie był ze mną to chętnie by ją odwiedził i się z nią przespał...
- kilka dni później poszedł na kolejne integracyjne piwo - tylko że nie przyszedł na nie nikt poza Anią

Dla mnie to szok. Po pierwsze - nic mi nie powiedział o tym że Ania się do niego podwala. Do tego w żaden sposób jej nie przerwał ani nie oponował gdy dotykała go po twarzy. No i te teksty do kolegi - dla mnie to obrzydliwe, nie toleruję seksu bez związku i myślałam że on też ma podobne poglądy... Nie wiem co mam robić, ostatnio mamy trochę gorszy okres, nie sypiamy ze sobą zbyt często. Wiem że muszę z nim o tym porozmawiać ale obawiam się że będzie się wszystkiego wyrzekał, powie że to nic takiego, a do kolegi to pisał żartobliwie jak to facet do faceta. A ja po tym wszystkim straciłam do niego zaufanie i nie wiem czy kiedyś mu jeszcze zaufam.

#seks #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 26