Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #totowszechczasow #topwszechczasow

Jest już po 23:00 a ja po raz pierwszy od września puszczam taki wpis z palca... Dziwnie ;) No więc jest 1 stycznia 2019 roku i dziś imieniny mają Mieczysław, Mieczysława, Mieszko. Chciałem z tego miejsca podziękować wszystkim osobom które wywindowały Toto - Africa tak wysoko na liscie ;)

Nie ma ciekawostki ani cytatu ani przepisów, tagi kłamio ;) Ja tylko do was informacyjnie. Prace trwają, i chciałbym wiedzieć jak bardzo ważna była dla was #pogodanadzis ??

Pogoda na dziś

  • Tak 20.4% (28)
  • Nie 42.3% (58)
  • Nie mam zdania 10.2% (14)
  • Lubie placki 27.0% (37)

Oddanych głosów: 137

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@micke: Będąc szczerym to nie umniejszając twojej działalności (która była cudowna ()), od szczegółowej pogody jest @Kruchevski a ja osobiście pogody z posta nie sprawdzałem bo była dla mnie nieczytelna
Pozdrawiam Micka (ʘʘ)
@micke
Codziennie rano dzięki jednemu wpisowi dowiadywałem się czegoś ciekawego, zapoznawałem się z jakimś cytatem i jednocześnie ogarniałem jaką będzie pogoda, i jak się przygotować na dany dzień (ubraniowo i wyjazdowo). A to wszystko w akompaniamencie Toto. Na telefonie była średnio czytelna, ale się nawet do niej przyzwyczaiłem. Godziny ze słońcem i gwiazdami również mnie zawsze interesowały.
Nie przeczytałem za to żadnego przepisu i mało wysłuchałem piosenek z polecanych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@micke: kurde miałem pisać, że smutno bez wołania i toto, a tu niespodzianka xD
Pogoda też mnie za bardzo nie rusza, mam w telefonie prognozę, poza tym o tej 7 i tak jestem już z pogodą co najmniej zapoznany (ubrany, po 7 km jazdy + kolejne Iveco w robocie), a do tego wszystkiego gra radio, i jak coś poważnego, to mówią tam.
Za to ciekawostki i wielkie słowo na dziś czytałem
@micke Widzę, że po nocach wołasz, gdy uczciwi obywatele śpią :D będę kontynuować tradycję i zgodnie z poroą dnia jaka mnie zastała powiem Ci: dziemdoberek :3
Co do pogody to tej akurat nie sprawdzałam, zwykle z rana zdaje się na mój kobiecy enty zmysł (to ten zaraz obok tego odpowiedzialnego za znajdowanie dziwnych tematów do kłótni xD), zwłaszcza że była za mało czytelna.
Bardzo się cieszę, że zawołałeś mnie do tego wpisu,
Gruby, dostojny kotku @micke, uważam, że z czystym sumieniem możesz wyrzucić pogodę. Najciekawsze i najważniejsze były: cały pierwszy akapit, cytaty, ciekawostki, no i muzyka.
Pogodę na telefonie nie tak łatwo było rozszyfrować, dlatego po pewnym czasie zrezygnowałam ze sprawdzania.

P. S. Dlaczego nie można oddać dwóch głosów w ankiecie? Ja też lubię placki!