Wpis z mikrobloga

@WebWave:

9 gorących trendów w projektowaniu stron internetowych w 2019 roku

Jakie będą trendy w projektowaniu stron www w 2019 roku?
Nowy rok przyniesie sporo naprawdę fajnych rozwiązań, które warto dodać do swojej strony.
Lub pomyśleć o nich na etapie projektowania.
Warto to zrobić, bo te trendy pojawią się niedługo na wielu stronach. A na wielu już są!
Pamiętaj, że ludzie lubią to, co znają i warto wyjść użytkownikom Twojej strony naprzeciw.
Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, to tegoroczne trendy w projektowaniu stron to ukłon w stronę użytkownika.
A taki ukłon zawsze warto zrobić.
Zwłaszcza na stronie internetowej.

Czytaj dalej na naszym blogu.

#webdesign #stronywww #webdev
WebWave - @WebWave: 


9 gorących trendów w projektowaniu stron internetowych w 20...

źródło: comment_1sA52DqNAiVXjNMUfK9iU4JZo3hQJm71.jpg

Pobierz
  • 4
@2e9d146875797f1bed81f84d: Część z nich tak. Cześć z nich pojawia się znowu.
Tak było z menu mobilnym na dekstopach (widziałem, że pojawia się coraz częściej, ale nie oszukujmy się -- ten trend jest trochę upierdliwy dla użytkowników, ale wraca).
Część z nich już była grana. Część z nich pojawiała się w przeszłości.
Ale w tym roku -- faktycznie, najprawdopodobniej będą wyraźniej obecne.

Bo wiesz... web design, jak moda, toczy się kołem. Tylko
obecnie raczej bardziej material design (angular), hero images = duże obrazki = dużo kb != szybka strona, fonty szeryfowe-pierwsze słyszę, mikro animacje już od dawna, ale zwykle mają odwrócić uwagę usera od np. ładowania/doładowywania niektórych elementów i nie wiem jak to się ma do minimalizmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@getin: Da się to połączyć, ale kto mówi, że to wszystko trzecha upchnąć ;).
A hero images w formatach wektorowych (SVG) -- przecież takie tła/grafiki doskonale wyglądają! A do tego, co pewnie Cię bardzo ucieszy, są niewielkie :)