Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie osiągniecia na wykopie i zainteresowało mnie, ilu użytkowników portalu ma osiągniecie Człowiek Legenda, dwóch @lechwalesa oraz @gnida84 który zmarł 2016 roku.

Pamiętam to jakby to było wczoraj. Bardzo żałuje, że nie mogłem pojawić się na jego pogrzebie i nie mogłem pożegnać zupełnie obcego człowieka, który był nam tak bliski. Mam nadzieje że jego rodzina sobie radzi i jest u nich wszystko w porządku.

Napisałem ten post, głównie z myślą o misji Piotrka którą zaczął całkowicie przypadkowo, dzięki niemu wielu wykopków zarejestrowało się w bazie dawców. Mam nadzieje że kilku z was, po przypomnieniu sobie historii Piotrka, lub jej poznaniu zdecyduje się na taki krok i pomoże kolejnym, możliwe że nawet komuś z naszej dużej społeczności

Pozdrawiam i życze wam wspaniałego roku

#thebestofmirko #gnidamabialaczke #gnidawalczy
Wraniak - Przeglądałem sobie osiągniecia na wykopie i zainteresowało mnie, ilu użytko...

źródło: comment_HrEbNenRIwNYpe0IDjicrsfBk5GvmrBB.jpg

Pobierz
  • 13
@Wraniak Obserwowałam i ryczałam wtedy jak bóbr. A za akcję z kartą @MiszczJoda ma u mnie specjalne miejsce w serduchu. Ta fotka z miasta "pędzę na jednej nodze" - nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać :)

Ale właśnie. Pamiętam akcję zbiórki prezentów dla syna @gnida84, ktoś wie co się z nimi dalej dzieje?
Pełno było wtedy obaw, żeby nie było tak, że to jednorazowy strzał, żeby później również o nich
Mógłbyś mi może napisać gdzie znajduje się grób Piotrka?


@miodek898: Cmentarz na Wełnowcu. Jak klikniesz w ten link, to ten grób jest mniej więcej dokładnie w miejscu gdzie się znacznik ustawia.
https://goo.gl/maps/cpkNvYdVXDbzThHGA

NIe umiem ci bardziej dokładnie wytłumaczyć gdzie ten grób jest, znajdziesz - ten cmentarz nie jest duży.

Kiedy ta sprawa miała miejsce, myśmy w robocie nic nie wiedzieli o tym, co się dzieje na wykopie w jego sprawie, więc