Wpis z mikrobloga

@Shmit: ale ja i tak nie chcialem sie z nia spotkac XD myslisz, ze ona by sie za jakis czas sama odezwala? szczerze watpie ze swojego tinderowego doswiadczenia :P tak czesto robie zeby skonczyc pisanie i sprawdzic, po co jest tam. to jest calkowicie zamierzone, mam screeny z takimi rozmowami jak ta a nawet lepszymi XD z jedna nawet mnie 2 razy sparowalo i mi superlajka dala i potem i tak
  • Odpowiedz
@zamocny: Wg mnie dobrze pisałeś do momentu napisania "nie chcesz tego traktować jako randki, bo się nie znacie". Wcześniejsza wypowiedź była wystarczająca i to co ona potem odpisała (że ma większe doświadczenie, bo jest dziewczyną), to już kwalifikowało na ewakuację. Ja bym pewnie nie wytrzymał i dopisał jeszcze jakiś sarkazm.

Inaczej mówiąc, trafiłeś na książkowy przykład atencyjnej i roszczeniowej księżniczki, która prawdopodobnie naczytała się jakiegoś gówna albo posłuchała rad koleżanek, że
  • Odpowiedz
@zamocny: po co ponizasz sie i jej odpisujesz? Stracila zainteresowanie i ignoruje a Ty sie plaszczysz dalej lol xD Jezeli przez wiadomosci juz jest #!$%@? to w realu musi byc horror, blokuj suke i nastepna.
  • Odpowiedz
@zamocny: ale pinda. Nie lubię takich okropnie. Księżniczki się znalazły... W takich sytuacjach jak koledzy wyżej piszą olać, splunąć i poszukać jakiejś fajnej słodkiej babeczki która sama w sobie wygląda na miłą.
A co do rozmowy, no według mnie to od drugiego zdania źle to rozegrałeś. Kolega wyjechał na wieś i ni ma co robić kurła, może się spikniemy na hot coffe. Tak ja to bym odebrał, no i to troszkę
  • Odpowiedz
@PanDarcy: szczerze to zawsze takie cos pisze, zeby odsiac atencjuszki chetne na darmowe zarlo i ochlej. juz dawno zadnej niczego na 1 spotkaniu nie zasponsorowalem i dla sporej ilosci to bylo nawet swego rodzaju wyzwanie spotkac sie z gosciem, ktory nie chce sie przymilic stawianiem kaw/herbatek/piwa. to co wkleilem to byla tylko koncowka i juz wczesniej podjalem decyzje, ze tak to wlasnie skoncze i zawsze rzucam pytaniem o spotkanie widzac, ze
  • Odpowiedz