Wpis z mikrobloga

  • 7
@Horkheimer Jezu, za dzieciaka ukradkiem przed rodzicami obejrzałam odcinek o samospaleniach (takich które się dzieją bez udziału osób trzecich ani nas samych, coś w stylu - coś się przegrzewa w naszym organizmie i płoniemy od środka XDDDD) i później parę dobrych dni nie mogłam spać, bo miałam schizę, że zaraz zacznę płonąć xD
  • Odpowiedz
@Greebo ja miałam w szkole w klasie od religii segregatory z takimi gazetami o niewyjaśnionych zjawiskach xD raz jak przeczytałam w nich artykuł o samospaleniu i zobaczyłam zdjęcia jakichś zwęglonych ciał to ło baben, nocki nieprzespane, cały czas miałam wrażenie że koło mnie leży taki trup spalony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tanczacy_z_lewakami ja też, mówili w nim, że nikt nie widział tego czegoś, ale oni pokazali jak wygląda XD
jeszcze pamiętam odcinek o domu, w którym było słychać płacz dziecka i chodzenie po schodach :D albo jakiś nawiedzony twardo budynek i oni rozwieszali igły namagnetyzowane i w ogóle rozstawiali jakieś mierniki pola elektromagnetycznego, ale wyszedł z tego cały #!$%@? XD
  • Odpowiedz