Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wykopki, zacznę od tego, że miesiąc temu poznałem pewna dziewczynę, spotykaliśmy się dość często, bo kilka razy w tygodniu, nawet na święta mnie zaprosiła. Przed sylwestrem mówiła i pisała, że musi spędzić go w domu sama, bo nie ma gdzie isc i w ogóle, ja mówię, że możesz iść ze mną do kolegów moich, ale będzie jedyna dziewczyna. Nie chciała, bo napisała, że grypę ma, w sylwestra dowiedziałem się, że pojechała spędzić Sylwestra z jakimś kolesiem. Napisała mi to jej koleżanka ze studiów, #!$%@? się, a ta dziewczyna, z którą się spotykałem miesiąc potwierdziła to. Przez 4 dni się do niej odzywałem, ale odezwała się do mnie koleżanka jej, która mi o tym wszystkim powiedziała i zaprosiła mnie do siebie do akademika, poszedłem wczoraj do akademika. Nagle wpada ta pierwsza laska i zaczyna mnie wyzywać i #!$%@? torebka, że co ja sobie myślę, że ona mnie "kocha" xD, pokrzyczala i wyszła. Jak już siedzę w tym akademiku, to mówię, że skocze po wino i cos do jedzenia, poszedłem no i zostałem na noc, dzisiaj rano dowiaduje się od tej koleżanki co z nią spałem, że to była ustawka i chciały mnie sprawdzić, na żadnego sylwestra ta pierwsza laska nie pojechała. #!$%@? czuje się jak w matrixie, chociaż co poruchalem to moje xD

PS. Ja się winny nie czuje, a podobno powinienem

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #takbylo #truestory #coolstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 60
OP: @KicuSsj Nie do końca, bo one dogadaly się na zwykłe spotkanie, ja nie miałem zostawać na noc. Porostu cała ta szopka była wymyślona przez koleżankę laski z ktora się spotykałem, bo spodobalem się jej i chciała mnie w jakiś sposób odbić swojej przyjaciółce. Ciężko to wytłumaczyć xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}