Wpis z mikrobloga

@zolwixx: no sterowanie w Blood Money na PS3 to była porażka XD
Uwielbiałem na PC, jak dali w Plusie to byłem ucieszony... i #!$%@?łem grę z dysku po tutorialu w wesołym miasteczku czy tam cyrku.
najpierw piszesz ze kogo pc obchodzi a potem narzekasz na sterowanie na konsoli xD

@Tommy__: O #!$%@? ZAORAŁEŚ MNIE XD
Tak naprawdę to nie ¯\_(ツ)_/¯

Ale fakt, nie wiem co mam ci odpisać.

Może to, że to tylko moje zdanie?
I że akurat dla mnie sterowanie było słabe?

Patrząc po ocenach to Blood Money dostało 80/100 na każdej platformie także może jednak ta gra udała się także na konsolach a
@janushek: No ja we wszystkie części grałem na PC i w absolution, sezon 1 i 2 mam na steam wszystkie achievementy. Na PS4 Pro grałem tylko w 1 i 2 sezon to co akurat dawali za free. Jestem ciekaw czy będzie wydanie PC czy nie, jak nie będzie to na PS4 pewnie i tak kupię jeśli recenzje nowych wydań będą ok.
@Tommy__: no pewnie będzie później, wątpię żeby dali to jako darmowy update bo dostali po dupie z budżetem i 2 się sprzedaje poniżej oczekiwań więc chcą zarobić póki się da ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@janushek: No i wyszło jak wyszło gra nie działa w 4K nawet na One X. Z tego co oglądam gameplaye i czytam opinie ludzi gra wygląda tak samo jak wersja PC na max ustawieniach, nawet sami twórcy w faq tak napisali. Jeszcze ta cena 249zł. Gra jednak nie dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) No chyba że dostanę na Pro w jakims PS+ czy za jakieś grosze
@Tommy__: Ta, właśnie w nocy kolega wysłał filmik ze strimu.
Nie ma żadnych zmian względem wersji na PS3 a Absolution sypie się jak #!$%@?...

Wielka szkoda i ta cena, Jezu...
@janushek: Jeszcze pamiętam jak kupiłem wydanie pudełkowe Absolution na PC na premierę za jakieś 84zł. Była jakaś promocja w tym muve czy jak to sie wtedy nazywało ( ͡° ͜ʖ ͡°)