Wpis z mikrobloga

Halo, @UPC_Polska czy wy #!$%@? poważni jesteście? 4 miesiące temu zamówiłem u was internet. I siup, już się problemy zaczynają. Po pierwsze umówiłem się na wizytę montera na następny dzień. Nie przyjechał, zadzwoniłem, dowiedziałem się, że przyjedzie na jeszcze następny dzień bo podobno tak umówiłem, mimo, że miałem dowody na to, jak było w rzeczywistości (sami wysłaliście mi potwierdzenie wizyty). Świetnie, przyjechał ziomek zamontować router, on wykonał swoją robotę dobrze. I nagle bum, po dwóch dniach internet przestał działać. Poczekałem jeden dzień, a on nie wraca. Zadzwoniłem do was, czekałem z pół godziny na połączenie i uwaga, dowiedziałem się, że podobno jakiś problem macie i ok. Czekam nastepny dzień, dzwonię. Znowu że niby jakiś problem. Następny dzień, następny telefon i uwaga BO PODOBNO ROZWIĄZAŁEM Z WAMI UMOWĘ. Powiedziałem, że nic takiego nie było i po 4 godzinach wrócił internet (w końcu). I już myślałem, że wszystko spoko. Aż tu nagle dzisiaj znowu miałem umówionego montera, bo przeprowadzka i te sprawy. Monter przyjechał, popatrzył na kabel antenowy i stwierdził, że nie ma klucza do skrzynki. Jeczsze nawet śrubokrętem próbował to otworzyć. Pojechał, zadzwoniłem jaka jest sprawa a ci do mnie, że dopiero w poniedziałek mogę UMÓWIĆ SIĘ NOWĄ WIZYTĘ MONTERA. Człowiek sobie bierze wolne z pracy, specjalnie po to, żeby wasz monter mi do mieszkania przyjechał, a tu wchodzi nieprzygotowany typ, który nawet czegoś takiego, jak kluczyk do skrzynki nie miał. Następne wolne będę miał 21, czyli że co, mam płacić za miesiąc, gdzie nie będę go prawie wcale używał?
#upc
  • 1
@Teh_rael_slym_shady: Panie colego, ja mialem podobnie. Zamowililem usluge, przyjechal chlop po 2 dniach zamontowac internety, niby wszystko spoko ale po niecalej godzinie internet sie skonczyl xD Dzwonilismy tam, to Pani w sluchawie powiedziala,ze nie mielismy umowy podpisanej i przyszedl inny monter nam to odlaczyc XDD Na podlaczenie na nowo tak samo czekalismy okolo 2 dni a sama jakosc internetu jest tak #!$%@? ze szok, przynajmniej raz dziennie musi #!$%@? neta bo