Wpis z mikrobloga

Jak u was wygląda obrona? Ja się boje, że się popłacze na niej xD


@peachy: z tego co kojarze to jakaś prezentacja jest tego co zrobiliśmy, a potem pytania do pracy + ze studiów (powiązane jakoś z pracą, tym co tam robiłem). Ogólnie to mam gadane i jeśli mówię o rzeczach na których się znam to mam flow, więc akurat obrony się nie boje :D
  • Odpowiedz
@peachy: przecież będziesz prezentować coś o czym masz najwięcej pojęcia ze wszystkich tam zgromadzonych, w końcu to ty pisałaś aplikację :D

  • Odpowiedz
@rzuf22: Oczywiście, że sama piszę aplikację i pracę. Gardzę tymi, którzy płacą by ktoś inny im napisała pracę. Chodzi o to, że to dla mnie ważna sprawa, a wszystko co dla mnie ważne mnie stresuje. To się nazywa chroniczny stres.
  • Odpowiedz
@peachy: w sumie to nawet nie miałem na myśli pisania pracy przez kogoś innego, a pisanie i nawet nie wiedzenie w czym się pisze i co się pisze. Znam takie osoby, które właśnie tak przeszły całe studia, więc wcale by mnie to nie zdziwiło :D

Co do stresu, możliwe że masz racje. Jak byłem młodszy (początek podstawówki) to byłem dzieckiem, które na prawdę dawało #!$%@? o oceny wyniki, było to dla
  • Odpowiedz