Wpis z mikrobloga

@mister_pink: no i wszystko jasne, klasyczna operacja fałszywej flagi, zapewne sami wrzucali zeby teraz miec publiczne przyzwolenie na odarcie nas z anonimowości.
Wyobrazcie sobie ze chca rejestracje via SMS jeszcze miesiac temu, kwik byłby nieziemski. A teraz no lefdwo pare postów ktore costam pomarudzą. Czyż nie tak bylo po 9/11?
to by zabiło wykop prawie z dnia na dzień, większość by się pewnie nie zweryfikowała tylko sobie poszła.

weryfikacja sms dla nowych zabije portal powoli. Już to widzę jak ludzie podają swoje numery.


@megaloxantha: ja na bank nie bd #!$%@? zadnej weryfikacji robil tylko powiem "#!$%@? sie". Co do rejestracji z sms to teraz pomaranczki i bordo krzyczą "dobrze! tak! ja juz mam konto wiec #!$%@? w nowych". Tylko, że jak
@Niebadzlosiem: Hehe, no to będzie mniej takich obrazków bo ludzie rozsądniej będą zarządzać treścią. Nie wiem, co ci odpowiedziec na poważnie. Wiem jedno, ostatnimi czasy jest tu mega ściek tematyczny, ideologiczny no i ludzki (wraz z popularnością). Nie ma dobrego rozwiązania ale jakieś musi nastąpić. To prywatna inicjatywa a nie jakieś dobro narodowe, co się należy każdemu.