Wpis z mikrobloga

Zauważyliście ciekawą rzecz?

Gdy kobieta nie chce spełniać tradycyjnych ról społecznych przypisywanych kobietom, takich jak rodzenie i wychowanie dzieci, sprzątanie, gotowanie i inne tzw. "kobiece" rzeczy, a zamiast tego idzie do pracy "robić karierę" i zarabiać na swoje zachcianki, to się ją chwali, nazywa się to nowoczesnością i ogólnie niby kraj się przez to rozwija XD

A jak mężczyna nie chce spełniać swoich tradycyjnych ról, czyli tyrać za psie pieniądze na rodzinę i tą wyzwoloną kobietę, nie myśli w ogóle o dzieciach czy małżeństwie, ani nie ryzykuje życia w obronie kobiety gdy jakiś szajbus z nożem lata, lub po nocach gwałci, tylko woli na policję zabronić, bo to ona jest od zapewniania bezpieczeństwa, to się to nazywa "kryzysem męskości", "upadkiem męskości" czy podważa się posiadanie jąder lub heteroseksualości przez takiego mężczyznę.

Tak jakby tylko kobietom wolno było żyć jak się chce, a mężczyzna musi tyrać na wszystko, dbać o wszystko i nic za to nie wymagać w zamian.

No i wielkie zdziwienie, że frajerów jest na to coraz mniej, bo przegrywów na tinderach i innych fotkach to może i jest pełno, ale jak jakiś mężczyzna coś osiągnie, to nie chce tego marnować na zachcianki nowoczesnej kobiety, tylko woli sam żyć na poziomie.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda
S.....i - Zauważyliście ciekawą rzecz?

Gdy kobieta nie chce spełniać tradycyjnych ...

źródło: comment_kRVyM75LXU0fLYrJWI1vYLfPOi9Subv9.jpg

Pobierz
  • 55
@Strzelec_Kurpiowski:
Kto najczęściej woła o tym, że trzeba przywrócić obowiązkową służbę wojskową?
Kto się sra, że prawdziwy facet, to drwal/hydraulik/górnik/mechanik, a nie jakiś pedał w rurkach?
Kto na każdy znak "słabości" ze strony innego współsamca woła najczęściej "Nie bądź #!$%@?ą, jebnij setę, to ci przejdzie!"?
Itp. Itd.
Podpowiem ci: najczęściej inni faceci uprawiają festwal spuerdolenia i mierzenia #!$%@?ów, bo przecież żaden nie chce być cipeuszem i tak się kręci ta karuzela
Kto najczęściej woła o tym, że trzeba przywrócić obowiązkową służbę wojskową?


@Fafnucek: no kto? Że niby ja? XD

Kto się sra, że prawdziwy facet, to drwal/hydraulik/górnik/mechanik, a nie jakiś pedał w rurkach?


Idioci.

Kto na każdy znak "słabości" ze strony innego współsamca woła najczęściej "Nie bądź #!$%@?ą, jebnij setę, to ci przejdzie!"?


Jak wyżej.

Pisałeś konkretnie o mnie, więc czekam na jakieś dowody, albo przyznanie się do błędu.
@Strzelec_Kurpiowski: Ja jestem w odwrotnej sytuacji. Społeczeństwo mi wbija do głowy, że powinnam robić karierę, ale moim marzeniem jest zajmowanie się domem i rodziną. Nie mówię o tym głośno, bo wówczas spotykam się ze wzrokiem pełnym pogardy. Niby tym całym feministkom zależało na możliwości wyboru, ale cóż to za wybór, skoro wszyscy wokół starają się we mnie wywołać uczucie wstydu za moje życiowe decyzje, które nikogo nie ranią. Chyba po prostu