Wpis z mikrobloga

Zauważyliście ciekawą rzecz?

Gdy kobieta nie chce spełniać tradycyjnych ról społecznych przypisywanych kobietom, takich jak rodzenie i wychowanie dzieci, sprzątanie, gotowanie i inne tzw. "kobiece" rzeczy, a zamiast tego idzie do pracy "robić karierę" i zarabiać na swoje zachcianki, to się ją chwali, nazywa się to nowoczesnością i ogólnie niby kraj się przez to rozwija XD

A jak mężczyna nie chce spełniać swoich tradycyjnych ról, czyli tyrać za psie pieniądze na rodzinę i tą wyzwoloną kobietę, nie myśli w ogóle o dzieciach czy małżeństwie, ani nie ryzykuje życia w obronie kobiety gdy jakiś szajbus z nożem lata, lub po nocach gwałci, tylko woli na policję zabronić, bo to ona jest od zapewniania bezpieczeństwa, to się to nazywa "kryzysem męskości", "upadkiem męskości" czy podważa się posiadanie jąder lub heteroseksualości przez takiego mężczyznę.

Tak jakby tylko kobietom wolno było żyć jak się chce, a mężczyzna musi tyrać na wszystko, dbać o wszystko i nic za to nie wymagać w zamian.

No i wielkie zdziwienie, że frajerów jest na to coraz mniej, bo przegrywów na tinderach i innych fotkach to może i jest pełno, ale jak jakiś mężczyzna coś osiągnie, to nie chce tego marnować na zachcianki nowoczesnej kobiety, tylko woli sam żyć na poziomie.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda
S.....i - Zauważyliście ciekawą rzecz?

Gdy kobieta nie chce spełniać tradycyjnych ...

źródło: comment_kRVyM75LXU0fLYrJWI1vYLfPOi9Subv9.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: > No i wielkie zdziwienie, że frajerów jest na to coraz mniej, bo przegrywów na tinderach i innych fotkach to może i jest pełno, ale jak jakiś mężczyzna coś osiągnie, to nie chce tego marnować na zachcianki nowoczesnej kobiety, tylko woli sam żyć na poziomie.

Choćby to zdanie, które niby popiera twoją dziwaczną hipotezę, a z drugiej strony opiera się na etosie "mężczyzny, który musi coś osiągnąć" dość, kurde, tradycjny.
  • Odpowiedz
Choćby to zdanie, które niby popiera twoją dziwaczną hipotezę, a z drugiej strony opiera się na etosie "mężczyzny, który musi coś osiągnąć" dość, kurde, tradycjny. O twoim ostatnim komentarzu już nie wspomnę (ten o twojej małej szkolnej mafii). Xd


@Fafnucek: rozumiem, że według ciebie nie wolno się bronić przed agresją patusów?

I to nazywasz wolnością? Masz coś z deklem.

Poza tym "osiągnięcie czegoś" to nie kwestia płci, bo każdy chce żyć
  • Odpowiedz
równie dobrze możnaby powiedzieć że obrona mężczyzn którzy chcieliby nie przybierać tradycyjnej męskiej roli jest niszczeniem cywilizacji bo jak to tak


@memento_mori: skoro zezwala się na niszczenie cywilizacji feministkom i kobietom które wyżej stawiają niezależność niż role społeczne, to czemu mężczynom należy zabierać niezależność i kazać im bronić tej cywilizacji z której sami i tak nie utrzymają?

Jak wolność, to dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

zależy o którym pokoleniu piszesz. Jeśli o naszych rodzicach i dziadkach, to zapewne tak, ale teraz się to wyrównuje.

W sumie to jest taka tendencja. Kobiety mają być coraz bardziej męskie

Ja np. miałem w poważaniu zdanie nauczycielek i za każdym razem oddawałem, a później nawet swoją bojówkę miałem, która trzymała patusów pod butem i chroniła słabszych za drobną, dobrowolną opłatą w postaci paru dziesięciogroszówek żeby było na napój po
  • Odpowiedz
To wspaniale z twojej strony. Naprawdę.


@Liwiia: nie wiem co w tym wspaniałego. Tu jest raczej powód do przykrości, że system edukacji nie potrafi ogarnąć patusów.

W tysiącach szkół nikt patologii nie ogarniał.

Ja tam się tylko broniłem, działając wspólnie z innymi osobami, które też uznały, że trzeba się bronić.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: O losie.
No pisałam, że fajnie z twojej strony, że kogoś broniłeś, nie, że szkoła nie ogarnia patologii. Zresztą która szkoła ogarnia to, że dzieciakom szajba odbija.Chyba jakieś prywatne, elitarne licea, bo patologii po prostu nie przyjmują, ale też w to wątpię.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: no przed chwilą pisałeś, że jak kobieta coś osiągnie, to jest inaczej, niż jak facet coś osiągnie, więc się zdecyduj.
Obrona przed patusami za hajs? Tak właśnie zaczynały wszystkie mafie.
Daj mi te przykłady do tez z początku twojego wpisu, kiedy to ktoś cię zmusza do bycia męskim mężczyzną, takim, który musi dać w ryj i harować za gówno-pieniądze na zachcianki swojwj kobiety.
Jak dla mnie, to jest tylko powielany
  • Odpowiedz
@Liwiia: ale rakowy filmik zapodałaś xD

1. po co kobieta ma brać ślub, jak potem jest "padliną", bo nie chodzi o to, żeby "złapać króliczka tylko go gonić"? xDDD
2. jakbym miał dziewczynę, która oczekuje że otworzę jej drzwi w aucie, to choćby była 11/9 to i tak bym ją kopnął w dupę. Przecież to jest tak cuckowe, że masakra. Nie spotkałem się z czymś takim w realu nigdy
3. Przechodzenie
  • Odpowiedz
no przed chwilą pisałeś, że jak kobieta coś osiągnie, to jest inaczej, niż jak facet coś osiągnie, więc się zdecyduj.


@Fafnucek: nie kłam. Pisałem że jest to inaczej oceniane. Masz problemy z czytaniem?

Obrona przed patusami za hajs? Tak właśnie zaczynały wszystkie mafie.


Tak zaczynały państwa. Mafie kasę wymuszają, a my niczego nie wymuszaliśmy, bo gówniarze same się zrzucały po 5 10 groszy żeby uzbierać 1.80 i kupić napój w szkolnym
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: bo się rzucasz jak piskorz, między jednym a drugim. Jakoś całkiem dobrze mi się żyje omijając te wymagania społeczne, które nie są zgodne z moimi.
Te wymagania społeczne, które cię tak uwierają, to jest ten właśnie model mężczyzny, przekaztwany z ojca na syna, który od jakiegoś czasu jest nieaktualny, a nawet szkodliwy, ale mamy XXI wiek i możemy sobie żyć według własnego widzimisię (w pewnych granicach, nie żyjemy w próżni).
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: tak jest i dla tego jestem za rownouprawnieniem płci a nie feministką. Jak kobita chce i się do tego nadaje to niech będzie kowalem, górnikiem albo prezesem wielkiej firmy a jak facet chce to niech będzie kurem domowym albo przedszkolankiem i niech płacze na Titanicu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schizma: Popieram, prosze znalezc odpowiedniegonkandydata zrobic dzieci najlepiej tysiace i im wpoic to :D
Jakbym byl prezydentem dalbym ci order kobiecosci! Tak trzymaj i z fartem mirabelko :D
  • Odpowiedz