Wpis z mikrobloga

O #!$%@? dostałem raka! Badoo, Karyna 22 lata morda ziemniak, nadwaga a raczej z ryja grubas bo fotki typowo z góry tylko na twarz, na żadnej fotce nie widać więcej ciała, tapeta na ryju plus filtry no i ten opis:

O mnie

Witaj 2k19 ! Możesz mówić wszystko co chcesz , A i tak zachowasz się jak #!$%@? ..UPS ! Darujmy sobie swój cenny czas i nie pisz jeżeli: *Masz zamiar zadawać durne pytania *Jeżeli od początku masz problem z lokalizacja *Pytać o moich byłych, możesz być kolejnym *Udzielać mi złotych rad jak to #!$%@? żyje *Nie umiesz pisać z osobą która jest obojętna i ma wieki dystans i nie toleruje odpowiedzi no mhm , zainteresuj sobą pomimo takich odpowiedzi

( ͡º ͜ʖ͡º) ¯\_(ツ)_/¯

#tinder #przegryw #klaudiusz #podrywajzwykopem #stulejacontent #niebieskiepaski #badoo #logikarozowychpaskow #podryw
  • 6
@simengineer: Kiedyś siedziałem na badoo, było to jakieś parę lat temu w sumie początki i było całkiem nieźle, lepiej niż w tym samym okresie na fotce, teraz wróciłem i posiedzę jeszcze trochę na badoo zobaczyć co i jak a potem przesiądę się na tindera zobaczyć gdzie będzie większe branie choć już od innych słyszałem że tinder lepszy od badoo.
@Odyseusz9000: Taka naszła mnie rozkmina, że może laska po prostu jebnięta, a może spotkało ją w przeszłości tyle złego traktowania, że wytworzyła sobie taki... Płaszczyk ochronny w postaci tego opisu, podświadomie. Echh, jakieś feelsy mam dziś.